|
Amateur
|
|
1
|
Atse
ten Brinke
|
LICHTENVOORDE
|
2
|
Eddy
van IJzendoorn
|
TIEL
|
3
|
Tommy
Oude Elferink
|
MIJDRECHT
|
4
|
Kees
van Noppen
|
RIDDERKERK
|
5
|
Rob
Meeuwessen
|
GOIRLE
|
6
|
Bart
de Veer
|
VREELAND
|
7
|
Daan
de Jonge
|
AXEL
|
8
|
Bas
van Dalen
|
EDE
GLD
|
9
|
Remco
Schellevis
|
STOLWIJK
|
10
|
Luuk
van Vliet
|
DEN
HAAG
|
11
|
Tom
Koeleman
|
UTRECHT
|
12
|
Maarten
Schavemaker
|
NIEUW
VENNEP
|
13
|
Jari
Looman
|
MONTFOORT
|
14
|
Joep
Keijsers
|
LEIDEN
|
15
|
Peter
Kraaijvanger
|
ZEVENAAR
|
16
|
Jochem
Koren
|
BUSSUM
|
17
|
Daan
Switters
|
UTRECHT
|
18
|
Tom
Meulendijks
|
NIJMEGEN
|
19
|
Jeroen
Devilee
|
LEIDEN
|
20
|
Mike
van Veelen
|
ARNHEM
|
21
|
Edwin
Pauli
|
'S-GRAVENHAGE
|
22
|
Niels
van Oosterhout
|
GEERTRUIDENBERG
|
23
|
Gerard
Kooistra
|
HENDRIK-IDO-AMBACHT
|
24
|
Erwin
Waenink
|
GROENLO
|
25
|
Gerjan
Olsder
|
BARNEVELD
|
26
|
Erwin
Ketellapper
|
WOLVEGA
|
27
|
Piet
Smits
|
HAZERSWOUDE
DORP
|
28
|
Marten
Koster
|
AMERSFOORT
|
29
|
Pieter
Homan
|
UITHOORN
|
30
|
Jan
Willem den Braber
|
AMSTELVEEN
|
31
|
Tom
van Braak
|
VELP
|
32
|
Dennis
Moolhuijsen
|
RIJSENHOUT
|
33
|
Mario
Willemsen
|
HUISSEN
|
34
|
Tjeerd
Beets
|
NIJMEGEN
|
35
|
Mike
van der Ham
|
LEXMOND
|
36
|
Marvin
Steenbergen
|
WADDINXVEEN
|
37
|
Tristan
Vlijm
|
HULSHORST
|
38
|
Leon
Hokke
|
SPIJKENISSE
|
39
|
Johan
Boerefijn
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
40
|
Jelmer
van der Hoek
|
DE
BILT
|
41
|
Twan
van Rooijen
|
LOENEN
AAN DE VECHT
|
43
|
Jacob
de Roo
|
BIEZELINGE
|
|
|
|
|
|
|
|
Master
|
|
1
|
Erik
Dekker
|
HEDEL
|
2
|
Wilfred
Veldkamp
|
KAMERIK
|
3
|
Lars
Rietveld
|
OUDEWATER
|
4
|
Ferry
de Ruiter
|
PUTTEN
|
5
|
Patrick
Heijnen
|
HEUSDEN
GEM HEUSDEN
|
6
|
Nils
ten Brinke
|
APELDOORN
|
7
|
John
Spek
|
WADDINXVEEN
|
8
|
Michel
Groenendaal
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
9
|
Marcel
Witte
|
AMSTERDAM
|
10
|
Tijmen
Kamphuis
|
LOCHEM
|
11
|
Richard
Visscher
|
PIJNACKER
|
12
|
Ton
van Korven
|
DIESSEN
|
13
|
Jan
Gudde
|
NOOTDORP
|
14
|
Marcel
Boschker
|
WOERDEN
|
15
|
Jim
Koren
|
ZEEWOLDE
|
16
|
Jos
Bogaerts
|
STRIJBEEK
|
17
|
Ger
Koenen
|
CULEMBORG
|
18
|
Peter
Kooistra
|
PAPENDRECHT
|
19
|
Jorrit
Noppen
|
DORDRECHT
|
20
|
Michael
Breedt
|
DIEMEN
|
21
|
Peter
de Weert
|
STAPHORST
|
22
|
Martijn
Geenen
|
KINDERDIJK
|
23
|
Jan
van Soest
|
VELSERBROEK
|
24
|
Erwin
Rijnders
|
NIEUWEGEIN
|
25
|
Erik
Meerkerk
|
ZUIDLAND
|
26
|
Martijn
Korstanje
|
UTRECHT
|
27
|
Walter
Koster
|
HARDINXVELD
GIESSENDAM
|
28
|
Jo
Ferket
|
VALKENBURG
ZH
|
29
|
André
Looman
|
MONTFOORT
|
30
|
Bert
van der Klooster
|
RIDDERKERK
|
31
|
Gijs
Jongeling
|
BEST
|
32
|
Ron
Aardenburg
|
HEEMSKERK
|
33
|
Roland
van Erp
|
BEST
|
34
|
Anton
Graumans
|
RIJSBERGEN
|
35
|
Paul
Sollie
|
WOERDEN
|
36
|
Wim
van Roekel
|
AMMERZODEN
|
37
|
Thierry
Bakker
|
ROOSENDAAL
|
38
|
Roland
Nooij
|
OSSENDRECHT
|
39
|
Chris
Mckenney
|
ZEIST
|
40
|
Ronald
van Merkerk
|
WOERDEN
|
41
|
Frank
van Oirschot
|
OISTERWIJK
|
42
|
Frank
van Dongen
|
HARDINXVELD
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
2
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
3
|
Matyas
Kopecky
|
ZOETERWOUDE
|
4
|
Jordi
van Heijst
|
DEN
DUNGEN
|
5
|
Mat
van Gorp
|
BERGEIJK
|
6
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
7
|
Bailey
Groenendaal
|
SCHIJNDEL
|
8
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
9
|
Omar
Koudijs
|
LAREN
NH
|
10
|
Youp
de Vos
|
HILLEGOM
|
11
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
12
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
13
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
14
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
15
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
16
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
17
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
18
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
19
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
20
|
Mathijs
van Putten
|
HAGESTEIN
|
21
|
Daan
Droog
|
LEIDERDORP
|
22
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
23
|
Thijs
Brouwer
|
JAARSVELD
|
24
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Menno
Huising
|
WATERINGEN
|
2
|
Bjorn
Koster
|
RODEN
|
3
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
4
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
5
|
Michael
Boers
|
NAALDWIJK
|
6
|
Daan
van Lüling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
7
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
8
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
9
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
10
|
Rick
Doornbos
|
HIJKEN
|
11
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
12
|
Job
Kuster
|
WAGENINGEN
|
13
|
Leonie
Boschker
|
WOERDEN
|
14
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
15
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
16
|
Casper
Wieggers
|
WAGENINGEN
|
17
|
Cas
van der Veen
|
APELDOORN
|
18
|
Spiek
Oord
|
LOENEN
AAN DE VECHT
|
19
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
20
|
Sal
Meijers
|
BAARN
|
21
|
Thijs
Kortes
|
HOOGLANDERVEEN
|
22
|
Joyce
de Rijk
|
NIEUWKOOP
|
23
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
24
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
25
|
Jarno
Goudriaan
|
BERGAMBACHT
|
26
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
27
|
Tygo
van Wijhe
|
EDE
|
28
|
Mees
van Smoorenburg
|
LEIMUIDEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Jelte
Jochems
|
PUTTEN
|
2
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
3
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
4
|
Luna
Cnossen
|
APELDOORN
|
5
|
Jony
van den Eijnden
|
GEMERT
|
6
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Ingmar
Kars
|
OOSTERBEEK
|
8
|
Jan
Kraus
|
OSS
|
9
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
10
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
11
|
Ties
Veldkamp
|
KAMERIK
|
12
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
13
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
14
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
15
|
Duuk
van der Haagen
|
ABBEKERK
|
16
|
Sep
Kramer
|
OOSTERBEEK
|
17
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
18
|
Mika
Vijfvinkel
|
DE
LIER
|
19
|
Britt
Kerste
|
AARLE-RIXTEL
|
20
|
Koen
Engberink
|
BILTHOVEN
|
21
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
22
|
Quin
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
23
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
24
|
Lance
Meijers
|
BAARN
|
25
|
Emma
Brouwer
|
JAARSVELD
|
26
|
Sven
van der Klaauw
|
LEIDEN
|
27
|
Niek
van Montfort
|
WOERDEN
|
28
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
|