```````
Eersel 22-10-2017
Eersel - Brabant Beach Battle Eersel
Strand race
Licentiehouders Mannen
1
Coen Vermeltfoort
VLIJMEN
2
Johnny Hoogerland
Kwadendamme
3
Jasper Ockeloen
DORDRECHT
4
Robbie van Bakel
DEURNE
5
Eddy van IJzendoorn
TIEL
6
Ronan van Zandbeek
SCHIJNDEL
7
Michel Kreder
ZEVENHUIZEN ZH
8
Tim Kerkhof
NISTELRODE
9
Bram Imming
Egmond Binnen
10
Robbert de Nijs
WARMENHUIZEN
11
Giorgio D'Hoore
KORTEMARK
12
Sem Huitema
Schoorl
13
Marc Kivits
14
Tom Van Loon
GIERLE
15
Pim de Waard
HEILOO
16
Twan Castelijns
Bladel
17
Pascal Noort
Haarlem
18
Jean Biermans
MAASTICHT
19
John Roos
Middelharnis
20
Jelle Maeyaert
HOUTEM
21
Steven Dumoulin
ROESELARE
22
Melvin Bos
SINT PANCRAS
23
Koos Jeroen Kers
AMSTELVEEN
24
Bram de Waard
PETTEN
25
Arjan van der Plas
KATWIJK ZH
26
Arne Vermeersch
België
27
Hidde Bos
HAARLEM
28
Ramon Vleugel
Goes
29
Wout Roos
STAD AAN 'T HARINGVLIET
30
Patrick IJpelaan
ALKMAAR
31
Jan-Frederik Finoulst
Sint-Pauwels
32
Jules de Cock
Eindhoven
33
Laurens Snoek
VOLENDAM
34
Yarwin van Straalen
DEN HELDER
35
Robin Huijben
OOSTERHOUT
36
Marcel Beukers
37
Bouk de Roeck
HEEMSKERK
38
Johan Vos
BRUCHEM
39
Roy Beukers
40
Jim Kes
41
Ole Veenhuis
Westwoud
42
Filip Pattyn
TORHOUT
43
Gijs Vierling
Arnhem
44
Ronald Kolkman
Meteren
45
Joan Somers
APELDOORN
46
Ivo Zwaans
47
Toon Imming
48
Stan van den Hanenberg
BERLICUM
49
Jarno van Krimpen
GROOT AMMERS
50
Marijn Coolen
WELL
Licentiehouders Vrouwen
Pauliena Rooijakkers
ASTEN-HEUSDEN
Yvonne de Jong
Nina Kessler
Velserbroek
Riejanne Markus
ZWARTE KAT
Terry Fremineur
Gistel
Natalie van Gogh
Nieuw-Vennep
Céline van Houtum
DEN DUNGEN
Marjolein van 't Geloof
DIRKSLAND
Eva vermeersch
BESELARE
Danique Speklé
Zaltbommel
Sabrina Opstal
RIJNSBURG
Cyclo Mannen
Nico Berckmans
BALEN
Harm van der Sanden
Geffen
Jeroen van Gestel
LOENHOUT
Rob Van den Muysenbergh
Loenhout
Reinout De Mey
Niel
Jesper Boom
Sander Nooyens
Diessen
Gert Lodewijks
LOMMEL
Angelo van Melis
HEESCH
Marc van de Westelaken
Den Dungen
Jordy Geukens
Meerhout
Nicolas Pascual
Menen
Niels Buijtels
Netersel
Marcel Klomp
Twan van Gorp
REUSEL
Sam Lambrecht
TIEGEM
Mariusz Rejdych
LIEROP
Fernando Arrabal
MAARSBERGEN
Kris De Cuyper
Oostkamp
Mark van Dijk
SINT OEDENRODE
Stan Rutten
ROOSTEREN
Patrik Lagarde
Meijel
Tom van Beeck
Dirk Bleijs
Hapert
Guido Volders
AVERBODE
Jonas Ovaere
Bart Wolkenfelt
RENKUM
Frank Jochems
SINT ANTHONIS
Paul van de Wetering
Andre Wouters
NETERSEL
Maarten Mooren
Dirk Hageman
VELDHOVEN
Niels Geerts
Frank Wils
Luijksgestel
Harld Damen
Alphen Nb
Jan van Dijk
Bergeijk
Edwin Kemps
HEESWIJK DINTHER
laurent servais
Furnaux
Heinz van der Schouw
Robbert den Hartog
HOOGLAND
Gert de Vries
Kortenhoef
Rick Jansen
Den Bosch
Bart De Keyser
Evergem
Tim van Houtum
BOXTEL
Dirk Geboers
Balen
Adnes Keijzer
MIDDELHARNIS
Luuk Schipper
Martin Lineman
Grave
Ad van de Linden
Rhoon
George Zoontjens
ST-OEDENRODE
Basisleden Mannen
Mark Baudoin
'S-HERTOGENBOSCH
Danny van Zoggel
Berlicum
Stefan van der Werff
EGMOND-BINNEN
Peter Res
UTRECHT
Tonny Berends
Gorichem
Marco Doorn
MELISSANT
Ronald Luijendijk
BERKEL EN RODENRIJS
Jordy Tromp
EGMOND BINNEN
Twan van Gruijthuijzen
Gerard van Bohemen
NOORDWIJKERHOUT
Bram Sentveld
EGMOND- BINNEN
Ton Damen
Alphen
Hans Chialastri
Beverwijk
Frank van den Berg
NOORDWIJK
Rick Hoskam
Ammerzoden
Dennis Palfenier
Alexander van Leeuwen
WATERINGEN
Emiel Zomerdijk
Leon Aleman
Drimmelen
Peter Schachtschabel
Aad Honders
MONSTER
Norbert Piket
John van Beek
HOUTEN
Fred Neubauer
Hellevoetsluis
Jeroen Piket
Harry van Wijk
Houten
johan van eck
poortugaal
George Baars
MIDWOUD
Christoph Peters
Rees
Basisleden Vrouwen
Mirjam de Bruijn
Patricia Doorn-van der Wel
Anne van de Swaluw
Marleen Keijzer
14 - 18 jarigen
Robin Blummel
SINT-MICHIELSGESTEL
Sjors van Zandbeek
HEESWIJK-DINTHER
Sep Schuurman
SINT-OEDENRODE
Jarno Vorstenbosch
Schijndel
Rick Burgmans
WESTERHOVEN
Arno van Krimpen
Groot-Ammers
Tijn van Zandbeek
Jody Jochems
Damian Kraaijvanger
BUDEL