```````
Gerwen 22-4-2019
Criterium
Elite Beloften
1
Marien Bogerd
Kootwijk
2
Wout Verbeek
Neerpelt
3
Johim Ariesen
RHENEN
4
Jasper de Laat
MOERGESTEL
5
Raymond Kreder
oudenbosch
6
Wessel Krul
Enkhuizen
7
Dylan Bouwmans
GEMERT
8
Pieter van Oirschot
BEST
9
Stan Godrie
ZUNDERT
10
Paul Gruithuijzen
BREUGEL
11
Abe Celi
OOSTERHOUT
12
Koos Jeroen Kers
AMSTELVEEN
13
Tom Vermeer
Wuustwezel
14
Mitchell Vink
VEENENDAAL
15
Ronan van Zandbeek
SCHIJNDEL
16
Robbie van Bakel
DEURNE
17
Niall Tilli
Amsterdam
18
Coen Vermeltfoort
VLIJMEN
19
Bryan Bouwmans
Gemert
20
Teun Teulings
21
Joep Steinbusch
HAARLEM
22
Jeffrey Doornbusch
BREDA
23
Dirk Jansen
Westerhoven
24
Bart Artz
WINTELRE
25
Alex Molenaar
oud beijerland
26
Daan van Sintmaartensdijk
ZUIDLAND
27
Kyle Agterberg
MAARTENSDIJK
28
Robbie Gevers
29
Lars Oreel
Goes
30
Max Kroonen
DIEPENVEEN
31
Kelvin Kanen
BERGEIJK
32
Maik van der Heijden
SCHAIJK
33
Rowan Bergmans
MAREN-KESSEL
34
Max Hendrikx
HAPERT
35
Daaf Koemans
TERHEYDEN
36
Victor Broex
OUDERKERK AAN DE AMSTEL
37
Jeffrey Vink
38
Jurgen Seelen
DREUMEL
39
Sep Schuurman
SINT-OEDENRODE
40
Frenky van der Vorst
Halsteren
41
Eddy van IJzendoorn
Veenendaal
42
Koen van Helvoirt
ERP
43
Lars de Bot
LOSSER
44
Samuel Gheremaskel Kifle
EERBEEK
45
Tom Manders
UDEN
46
Mees Willemsen
ELST UT
47
Roy Dirven
48
Luuc Bugter
Arnhem
49
Harm Celi
50
Berko Dorussen
BEUNINGEN GLD
Junioren
Lars Boven
REUTUM
Ian Spenkelink
NIJVERDAL
Owen Geleijn
RIJSENHOUT
Sten Verzijl
Berkel en Rodenrijs
Pepijn Reinderink
RUURLO
Martijn Rasenberg
TERHEIJDEN
Roy Duijvesteijn
HONSELERSDIJK
Mathijs de Kok
STEENBERGEN
Melvin Drost
Guus van Schipstal
Wanroij
Boris Romers
ROZENBURG
Daan Jen Hong Li
Amersfoort
Daniel VOLD
Stjordal
Tristan Kool
PURMEREND
Tijmen van der Pijl
Wouter Hopmans
HOOGERHEIDE
Wessel Mouris
Baambrugge
Pieter de Groof
HEEZE
Stijn Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Joppe de Heij
HETEREN
Huub Artz
Wintelre
Aleksandr Maas
DEN DUNGEN
Dennis Willems
BOXMEER
Ward de Schepper
Made
Hugo Kars
OOSTERBEEK
Daan Hopster
Luc van der Hoeven
WATERINGEN
Marnick Duivelshof
Oldenzaal
Noah Vreeswijk
SOMEREN
Jardi Christiaan van der Lee
SCHIEDAM
Bas Scheffer
WIERDEN
Jonas de Poorter
Den Haag
Mika Sardina
HELMOND
Jim Kes
VOLENDAM
Pieter Prosman
ZALTBOMMEL
Erben van Meer
Nispen
Joris Buters
NOOTDORP
Thijs van Beek
GELDROP
Siem van Gorcum
DRUNEN
Lance Huenders
Almere
Max Jansen
DORDRECHT
Lars Mengerink
Steyn Lamberink
BERGENTHEIM
Jochem Crusio
Tilburg
Jamie Prince
OUD VOSSEMEER
Daan Schaasberg
Emiel Fontijne
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Joppe van der Weerdt
AMSTERDAM
Noud van den Hurk
BENEDEN-LEEUWEN
Stijn van Lohuizen
Heerde
51
Leon Ellermann
Emmen
52
Thijs van den Broek
Gilze
53
Jaap Roelen
CHAAM
54
Geert van Kappel
SLEEUWIJK
55
Preben Jenssen MATBERG
56
Bart Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
57
Xander van Dijk
ROOSENDAAL
58
Vincent Kriek
Zeewolde
59
Bram Braat
ZUTPHEN
60
Etienne van Poecke
NIEUW VENNEP
61
Marijn van Vlerken
AARLE-RIXTEL
62
Rowan Wijfje
Harmelen
63
Abe Dijkstra
Utrecht
64
Jeffrey Cordes
NIEUW RODEN
65
Sven Pijnenburg
RAAMSDONKSVEER
66
Mathijs de Blom
ZEEWOLDE
67
Gé Luiten
NAARDEN
68
Daan Adams
BUDEL
69
David van Ooijen
Eindhoven
70
Simon Bakker
MALDEN
71
Bram van Herk
GROOT AMMERS
72
Bowen Adriaans
STEIN
73
John MARSCHALL
Möhnesee
74
Erwin Smit
WERVERSHOOF
75
Sjors van der Glas
76
Tom Henst
Asten
77
Jasper Jacobs
WESSEM
78
Vigo Schouten
VENLO
79
Rick van der Poel
Papendrecht
80
Camiel Cornelis
LEENDE
Nieuwelingen
Jente Klaver
Kollumerzwaag
Lennard Meinema
Mat van Gorp
Mike Spenkelink
Nijverdal
Joris Reinderink
Kalle Petter Brodahl Kvam
Sittard
Max Mosmuller
NED20030210
Yannick van den Berg
Monster
Jeunke Timmermans
BINGELRADE
Marvin Peters
WEHL
Radan Adriaans
Wout Joore
Neer
Danny van Lierop
Someren
Jordi van Heijst
Tristan Hartmann
Enschede
Tijn van Zandbeek
Thijs Bakker
RIJSSEN
Senna Nijman
Heelsum
Daan Honderdors
Horn
Olivier de Weerd
Dronten
Brent Vos
CASTRICUM
Sven Timmermans
TWELLO
Sem Kroonen
oosterhout
Finn Roumen
Stein
Jasper Huitema
RODEN
Kas van Geest
Eersel
Joren de Gruijter
Laszlo van Melis
HEESCH
Finn Smeets
Bunde
Kevin Gosniowski
MAASSLUIS
Tijn Leus
SINT-MICHIELSGESTEL
Johan Dorussen
BEUNINGEN
Yannick Rosier
Rothem
willem kerssenberg
Kessel
Sieb van der Pas
Mark Bogers
Bennekom
Siebe Klein Nienhuis
Yann van de Spijker
Hapert
Dylan Grobbink
Geesteren
Jordy Brouwer
Westerbork
Denzel Verhulst
Stijn Peters
Sep Roord
Rossum
Lucas Kreeft
Dordrecht
Luke Leus
Dani van der Lee
Schiedam
Floris Peereboom
Björn Vos
Gebre Swanenvleugel
Joop van den Heuvel
Jens Driessen
well
Hugo Jansen
EIBERGEN
Luuk Pauly
Bas de Groof
Hidde Westerink
Reusel
Daan van den Eijnde
Sam Hermans
Tegelen
Tijdrit
Elite/Beloften
Roy Eefting
Vaassen
Wout van Elzakker
Mike Vliek
Vriezenveen
Bob Kerkhofs
WOUW
Guus Pril
Jarno van Esch
Sjors van Zandbeek
Thomas van Meurs
Zuidland
Gé Luiten
82
Sammy Berkelder
83
Milan Kuipers
Björn Vos