```````
Eindhoven 22-6-2019
Jeugd Cat. 7
1
Axel Roks
SINT WILLEBRORD
2
Jan Kraus
OSS
3
Thom van Herwaarden
ROSSUM
4
Chris Kisters
Nuenen
5
Tobias Kool
PURMEREND
6
Sente Sentjens
7
Ingmar van den Bosch
LISSE
8
Ramon Setz
GELDROP
9
Tom van der Valk
Haltern am See
10
Lukas van der Valk
11
Siemen Hooiveld
BERGHEM
12
Sem Maessen
Nuth
13
Dylan Leyssen
Budel
14
Jeffrey Zwart
HAARLEM
15
Dirk de Groof
HEEZE
16
Freek Leijtens
Waalwijk
17
Sjoerd van der Linden
ZIJTAART
18
Bodhi de Baat
NIEUW-VOSSEMEER
19
Liam BOYD
Muelheim an der Ruhr
20
Arno Raijmakers
Helmond
21
Robin Pricken
Wijchen
22
Siem Kanters
ERP
Jeugd Cat. 6
Martijn Azantinlow
Tilburg
Luca van der Veken
ST JAN STEEN
Renzo Moretti
Kapelle
Raf de Caluwe
RIJEN
Lisa van Heel
ZALTBOMMEL
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Jorn van Beers
Moergestel
Bram Vugts
BOXTEL
Niels Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Jaro Danklof
Rosmalen
Sven Joosten
Bakel
Thijs Theuns
Zierikzee
Nele van Gorp
BERGEIJK
Maud Tollens
Aarle rixtel
Bibi van den Bogaard
Goirle
Thijs Dahler
SCHIJNDEL
Sven van Wijgerden
BRUCHEM
Jako van der Donk
Boekel
Nanna van den Bogaard
Job Stam
ENGELEN
Mendo van Leeuwen
SINT-MICHIELSGESTEL
Thijs Beckers
BERLICUM
23
Luc van Hagen
Cuijk
24
Bauke Wilborts
25
Lucas Arts
26
Sander Blaakmeer
27
Tristan van Bakel
28
Pim Schoonwater
Jeugd Cat. 5
Tyler Eyk
Amsterdam
Max de Lincel
VOORSCHOTEN
Finn Hiemstra
BURGUM
Daan Maessen
Jules van Neer
ECHT
Cas Krebbers
DEEST
Aron van Vugt
Giessen
Lars van de Weijer
AARLE-RIXTEL
Liz Toonen
Boxmeer
Jelle Peters
Eindhoven
Sara Sonnemans
SOMEREN
Teun Paaimans
Jitse Gabriels
BUDEL
Max van den Meijdenberg
Veldhoven
Thomas Assinck
WAALRE
Joost Konings
Ivan de Man
Pim Vonken
SON EN BREUGEL
Maddy van der Linden
Jeugd Cat. 4
Thomas Panken
Bladel
Noï Moes
GOIRLE
Lars van den Berg
Vleuten
Sander Tullemans
Stramproy
Koen Sonnemans
Someren
Maeryn van den Hoogen
EINDHOVEN
Sjoerd Spanjaard
GELEEN
Meike Frissen
STEIN LB
Ward Bierens
Nick Koenis
BERKEL EN RODENRIJS
Isere Koster
ETTEN- LEUR
Maartje Jacobs
VELDHOVEN
Lars Franken
Oisterwijk
Roemer van Kempen
Schijf
Ryan van de Westerlo
HELMOND
Brent van den Nouweland
Rijen
Jaap van der Linden
Tim van de Ven
Yentl Ruijgh
Meerssen
Bo Klappe
Akira Koolbergen
Krommenie
Danilo Baidoo
Heerlen
Eva van Beek
Anne van Oirschot
Helvoirt
Neel Lepelaars
Luyksgestel
Myke Vrijhof
Thomas Staaks
Son en Breugel
Rubin Seuntjens
29
Teun Vermeulen
Uden
30
Lars van Daalwijk
Neerloon
31
Loek Seuntjens
32
Nick van Daalwijk
neerloon
33
Job van Iersel
Geldrop
34
Luuk van Zuiden
Maarheeze
Jeugd Cat. 3
Andries Knapen
ESCH
Cas Metten
Jop Van den Biggelaar
Galder
Mats Moeliker
Dylan Rijnders
LAGE ZWALUWE
Britt Jeucken
Venray
Jason van de Beeten
NISTELRODE
Joris de Brouwer
Hapert
Lars Eeftink
Valkenswaard
Roan Van Boven
Milheeze
Lynn van Leeuwen
Tiemen Van der Meer
Bregje Daris
LUYKSGESTEL
Jeugd Cat. 2
Jayden Lampen
Leusden
Gijs van den Biggelaar
GALDER
Jesper Maassen
Echt
Damy van den Bogaard
Britt Post
Berkel en Rodenrijs
Abe Bol
Cromvoirt
Demi Keijzer
Alphen aan den Rijn
Rune Mannaerts
Tim Vissenberg
HOEVEN
Froukje van Wijgerden
Bruchem
Anke Verhoeven
Jasper van Katwijk
Handel
Juul Hendrikx
hilvarenbeek
Lenn MAES
Balen (B)
Tren van den Heuvel
Mierlo
Reno van de Westerlo
Joep Regterschot
Jeugd Cat. 1
Levi van der Kaa
Kaatsheuvel
Lisa Brouwer
Bunschoten-Spakenburg
Mees Bunning
VUGHT
Puck Bunning
Jens Thissen
Jules van den Hoogen
Quinty Keijzer
Siep Moeliker
Yinthe VAN DEN Heuvel
GILZE
Nick van Eck
Lieshout
Nina van Eck
Niek Hendrikx
Hilvarenbeek
Jurre van Kuijk
Boet de Kleijn
Sien Vermeulen
Cisco Kik
Yools Ruijgh
Fun vrouwen A
Amber Kraak
AMSTERDAM
Suzanne Mulder
LEIDEN
Anne-Marie Schonk
Lieske Coumans
AMSTERDAM ZUIDOOST
Puck Pinxt
Astrid Schop
AMSTELVEEN
Floor Peters
Lieke Cock de
Ilona Ginneken van
Annemiek Visser
NIJMEGEN
Claudia Striekwold
Sophie Baartman
UTRECHT
Jannie Wijnen
Ingrid Haast
DORDRECHT
Merel Wielink
Laura Merkenhof
BEMMEL
Marjolijn Lier van
Daphne Dales
Iris Heuvel van den
DUIVEN
Laura Poelman
Eva Janssens
VOORBURG
Kirsten Schramm
NEDERWEERT
Esther Keizer
Mayke Rensen
Jose Beek van
Fun vrouwen B
Funklasse Heren
Positie
Naam
Woonplaats
Kristof Dielemans
Christis Maarten
Anton Vervecken
Arendonk
Roy Hoogmartens
Eksel
Jan van Vlerken
Marco Giacomin
Stijn Borne
Hooge Mierde
Tom Langens
Peer
Joost Winters
Bergeijk
Mattijs de Bruin
Lars Dolman
Mark Vermeulen
UDEN
Matthias Krols
Turnhout
Daan Gosenshuis
Filip Scholliers
Dendermonde
Mark Roex
Arjen van Dijk
Sliedrecht
Ralf Heugten
Mike van Herk
Gienus Middelberg
Eersel
Johnny Bosmans
Erik Roex
Dennis Lavrijssen
VALKENSWAARD
Ronald van Erp
Bjarne Maton
Wouter Jaegers
Tijn Wingens
Gijs van Gestel
Kees Elsten
Hans Kuyten
Joost Janssen
Riethoven
Patrick Verhagen
Reusel
Bas van den Hoven
Ad Adriaansen
35
Tom Lichtenberg
36
Harm Balvers
Wanroij
37
Ruud Jacobs
38
Paul Schreuder
39
Carlos Lima
40
Thomas Leyten
41
Rik van Aaken
eersel
42
Pedro Torrao
43
Sebastian van den Wildenberg
Aarle-Rixtel
44
René van der Velden
45
Vincent de Groot
46
Vincent Bouwens
Roosendaal
47
Erik Keeris
48
Rick Hoskam
Ammerzoden
49
Martijn Schippers
50
Hannu Korpela
51
Ronald Bervoets
SLIEDRECHT
52
Dirk van Beek
53
Jaap Bloxs
54
Koen van der Wallen
55
Michiel Stoop
56
Jos Brunner
57
Chris Zwanenburg
BEST
58
Maarten Horbach
59
Hugo de Wit
Apeldoorn
60
Harm Ubbens
61
Tom van de Kerkhof
62
Joep van Luyt
63
Ralph van Gogh
64
Peer van Dam
65
Marco Hidalgo
66
Rogilio Keizer
67
Alessio Meroni
68
Ziv Goren
69
Jimmy Garcia
70
Navid Shahriari