|
Nieuwelingen
|
|
|
1
|
Rindert
Buiter
|
2
|
Jesse
Kramer
|
3
|
Lars
Rouffaer
|
4
|
Bailey
Groenendaal
|
5
|
Jens
Bassa
|
6
|
Jari
Prins
|
7
|
Dann
Gobbels
|
8
|
Radan
Adriaans
|
9
|
Sven
Mulder
|
10
|
Tijmen
Graat
|
11
|
Ian
Lindelauf
|
12
|
Romano
Haan
|
13
|
Sam
Kerkvliet
|
14
|
Job
Hesselink
|
15
|
Martijn
Weeder
|
16
|
Sep
van Bommel
|
17
|
Juul
Thoolen
|
18
|
Finn
Roumen
|
19
|
Jesper
Schins
|
20
|
Shane
Barten
|
21
|
David
Bartelet
|
22
|
Yannick
Rosier
|
23
|
Gebre
Swanenvleugel
|
24
|
Jens
Driessen
|
25
|
Stef
Klijs
|
26
|
Joris
van der Niet
|
27
|
Denzel
Verhulst
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 7
|
|
|
1
|
Dirk
Darding
|
2
|
Chris
Kisters
|
3
|
Thom
van Herwaarden
|
4
|
Viego
Tijssen
|
5
|
Jesse
de Vries
|
6
|
Igor
Ouwerkerk
|
7
|
Toinne
Vriezen
|
8
|
Matisse
Geraerts
|
9
|
Julian
Vergouw
|
10
|
Mika
van der Lans
|
11
|
Swen
Vonk
|
12
|
Sem
Maessen
|
13
|
Ramon
Setz
|
14
|
Sjors
Lugthart
|
15
|
Jeffrey
Zwart
|
16
|
Jort
Lahaije
|
17
|
Colin
Strik
|
18
|
Kay
Romers
|
19
|
Luuk
Verdonck
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 6
|
|
|
1
|
Senna
Remijn
|
2
|
Renzo
Moretti
|
3
|
Martijn
Azantinlow
|
4
|
Zoë
van Velzen
|
5
|
Mark
Mandemaker
|
6
|
Pepijn
de Kok
|
7
|
Antoine
Quint
|
8
|
Sem
Vrancken
|
9
|
Danijel
Agricola
|
10
|
Jente
Derksen
|
11
|
Liam
van Os
|
12
|
Jette
de Groot
|
13
|
Lars
Prins
|
14
|
Mads
de Roos
|
15
|
Vince
Elzinga
|
16
|
Ties
Beckers
|
17
|
Victor
Hugo Brenders
|
18
|
Nikki
Souren
|
19
|
Marit
Koene
|
20
|
Auke
Jan Hiddema
|
21
|
Sven
Joosten
|
22
|
Danny
Turkstra
|
23
|
Dennis
van Maurik
|
24
|
Jip
Franken
|
25
|
Nance
van der Drift
|
26
|
Bjorn
van der Drift
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 5
|
|
|
1
|
Michiel
Mouris
|
2
|
Tyler
Eyk
|
3
|
Daan
Maessen
|
4
|
Finn
Hiemstra
|
5
|
Jop
van Mierlo
|
6
|
Lars
Langendoen
|
7
|
Meadow
Willems
|
8
|
Jules
van Neer
|
9
|
Boris
van der Voort
|
10
|
Sara
Sonnemans
|
11
|
Liam
Geurts
|
12
|
Matthew
van Rijt
|
13
|
Jelle
Peters
|
14
|
Fitz
Potter
|
15
|
Freek
de Kok
|
16
|
Milan
Jongenelen
|
17
|
Kevin
Janssen
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 4
|
|
|
1
|
Maike
Tazelaar
|
2
|
Noël
Goijert
|
3
|
Luke
Chow
|
4
|
Finn
Bastiaanssen
|
5
|
Roy
van Schie
|
6
|
Sjoerd
Spanjaard
|
7
|
Noï
Moes
|
8
|
Sander
Tullemans
|
9
|
Nick
Koenis
|
10
|
Koen
Sonnemans
|
11
|
Judith
Alleleijn
|
12
|
Indy
van Velzen
|
13
|
Mathijs
Klippel
|
14
|
Ryan
Klander
|
15
|
Yentl
Ruijgh
|
16
|
Meike
Frissen
|
17
|
Justen
Hauser
|
18
|
Danilo
Baidoo
|
19
|
Nanet
Huising
|
20
|
Luuk
van Zuiden
|
21
|
Cyriel
van Nuland
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 3
|
|
|
1
|
Zeb
Olsthoorn
|
2
|
Adne
Cappon
|
3
|
Matthijs
de Haan
|
4
|
Roan
Schaefer
|
5
|
Moos
Mevissen
|
6
|
Mats
Moeliker
|
7
|
Lars
Eeftink
|
8
|
Pieter
Hoep
|
9
|
Thijmen
von Lumich
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 2
|
|
|
1
|
Nicole
van Sighem
|
2
|
Jayden
Lampen
|
3
|
Raf
Bastiaanssen
|
4
|
Jesper
Maassen
|
5
|
Imke
Menting
|
6
|
Thijmen
Hendrikx
|
7
|
Tim
Vissenberg
|
8
|
Demi
Keijzer
|
9
|
Mats
van Gils
|
10
|
Rune
Mannaerts
|
11
|
Lenn
MAES
|
12
|
Abe
Bol
|
13
|
Ruben
Brouwers
|
14
|
Anke
Verhoeven
|
15
|
Jordy
Koenis
|
16
|
Sem
Laven
|
17
|
Kyan
van Deurse
|
18
|
Tijn
Dewever
|
19
|
Jasper
van Katwijk
|
20
|
Seth
van Kessel
|
21
|
Anne
Slijpen
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 1
|
|
|
1
|
Hugo
Cappon
|
2
|
Quinty
Keijzer
|
3
|
Stijn
Bours
|
4
|
Siep
Moeliker
|
5
|
Marly
Langendoen
|
6
|
Yools
Ruijgh
|
7
|
Valerie
Hoep
|
8
|
Tara
von Lumich
|
|