2013
Oktober
6
Studenten Kampioenschap


Lierop       Foto


Apeldoorn   Verslag


Amersfoort   


Baarlo


Rucphen
5
Montfoort 


Assendelft      Foto


Apeldoorn  Verslag


Alphen aan de Rijn
September
29
Dordtrecht Veld    Foto


Bocholtz 


Den Haag
28
NCK 


Amersfoort     Foto


Ottoland


Ronde van Noord


Foto Neerpelt


Gouda 


Kruiningen 
22
Oosterhout    Foto


Rotterdam 


Lisse   


Heerlen  


Nieuwegein Jgd
21
Groeistadklassieker


Ameide       Foto 


Arkel Jgd


Zwanenberg 
15
Baronie Breda Classic


Uden       Foto


Clubcompetitie   Finale Stand


Purmerend


Twee landen Koers
Super Prestige Klassement W.F.N


Amstelveen


Breda Jgd 
14
Finale Clubcompetitie


Uden     Foto


Krimpen a/d IJssel


Voorhout


Sint Pancras


Honselersdijk


Hasselt


Amersfoort
13
Giessen
12
Roosendaal     Foto
11
Amersfoort Jgd


Kampen 
8
Kernen Omloop Echt-Susteren


Ladies Tour 6


Hank      Foto


Gouda


Breda Jgd


Uithoorn 


Hoorn


Zoetermeer  MTB


 Breda Jgd


Veendam
7
Omlo v d veenkolonien


 Omlo v d Trynwalden


Ladies Tour 5


Zoetermeer  MTB


Dordtrecht      Foto 


Dommelen


Almelo Jgd 


Numansdorp


Amersfoort
6
Ladies Tour 4
5
Ladies Tour 3


Kampen
4
Ladies Tour 2


Noordwijkehout


Bussum Jgd


Panheel 


Brakel 
3
Ladies Tour 1


Hasselt
2
Born         Foto
1
R van Midden-Nederland


 Abbenbroek


Heemskerk


Hilversum


Gouda


Rotterdam


Heusdenhout   Breda


Ossendrecht


Utrecht 


Oml v d Heidehof


Julianadorp 


Munstergeleen
Augustus
31
Harkema


Nieuwpoort


Oudewater  


Beneden-Leeuwen


Kampen 


Maassluis


Amersfoort
30
s-Gravendeel 
29
Ede  


Ugchelen 
28
Winsum  
27
Naaldwijk       Foto


Zwolle Noord


Zurich Tijdrit


Brakel 
25
Berner Eurode Omloop


Nuenen 


Delft


Ronde van de Waarderpolder


Oosterhout 


Vledder


Panningen
24
Zuidland       Foto


Amersfoort 
23
Dutch Food Valley Classic


Almelo         Foto


Zierikzee  


Veenendaal
22
Borne 
21
Nunspeet  


Brakel 


Hattem


Heythuysen Tijdrijden
20
De Lier         Foto
18
Bergomloop Simpelveld


R v Midden Brabant


Baarn 


Heerhugowaard


Nispen


NK WNF 


Bergen op Zoom
17
Pijnacker        Foto


De Westereen


Groenlo


Amersfoort


Melderlo MTB


Paasloo
16
Woensdrecht
14
Elspeet          Foto


Brakel
13

Merum Herten
12
Steensel          Foto


Maassluis
11
Etten-Leur


NK Masters


Norg


 Oldenzaal


Beverwijk
10
Berkel 


 Almkerk    Foto


Goor 


Sneek 


Amersfoort
9
Markelo     Foto


Neede 
8
Nootdorp   
7
Zutphen         Foto
6
Emmen 
5
Noordeloos       Foto
4
Zevenbergen     Foto


Oostzaan


 ICF WK - Ledegem Bel


Appelscha
3
Burgh Haamstede


Ospel


Stramproy
 Jeugd Tour 29-7 /3-8 Asserbos Omloop
 Tijdrit   Klassieker  Criterium  Proloog
2
Maarheeze    Foto 
1
Oostvoorne 


Wierings Kampioenschap
Juli
31
Maastricht 


Zundert   Foto


Santpoort
30
Surhuisterveen
29
Roosendaal 


Duizel         Foto   
28
Tiel      Foto


Ransdaal 
27
Steenwijk 


Annen


Amersfoort
22-26

Tour de Junior
26
Heerlen


Nijeveen
25
Wateringen  
24
Chaam 


NK 15 - 18


Alblasserdam     Foto
23
NK Chaam    Foto


Stiphout      Prof
22
Boxmeer  Prof  Foto


NK Handbike
21
Usquert


Bovenkarspel


Poeldijk


Berg en Terblijt
20
Ochten


Dalen


Noordhorn


Amersfoort
18
EYOF
17
Monster    Foto


Milheeze      Eindstand
16
Bergeijk     Foto


EYOF Tijdrit
15
Heerle 
14
Venhuizen


Obdam 
Someren Peer Someren


De Meern


Steenwijk MTB
13
Philippine 


Venhuizen


Giessenburg    Foto


Hoogeveen


Amersfoort


Steenwijk
12
Roden 
11
Epe     Foto


Kwintsheul


Norg 
10
's-Gravenzande  


De Rips
7
Oml Schin Op Geul


Grote Prijs Lichtenvoorde


NK MTB


Hoogkarspel 


Driel 


Schinnen
6
NK MTB     Foto


Barneveld


Barendrecht


Enter


De Wilp


Maren Kessel


Borger 


Amersfoort
5
Marum 
4
Hendrik ido Ambacht  Foto
3
Ermelo       Foto


Maasdijk


Zevenhuizen


Boekel


Ransdaal Tijdrit
2
Hoogkerk


Sint Jansteen 


Woerden Jgd    Stand
1
Nieuw Roden   Junior 
Juni
30
NK Masters


Schermer


Wolder-Maastricht


Peize


Wolvega


Ulestraten


Schaijk


Amsterdam 
29
Kloosterburen


Schermer 


Kruiningen


Herwijnen     Foto


Capelle aan den IJssel


Gouda Jgd


Workum


Amersfoort
28
Prinsenbeek 
27
 Honselersdijk


Liessel


Bolsward
26



Panheel


Handel 


Brakel 
25
Noordwijk Classic


Rouveen
24
Luijksgestel       Foto
23
NK Kerkrade


Huijbergen


Warmenhuizen


Bladel 


Vorden


Breda


Utrecht


Amsterdam
21-23

Acht van Bladel
22
NK Kerkrade


Nieuwendijk   Foto


Sliedrecht        Foto


Scherpenzeel


Limmen


Bladel 


Drachtstercompagnie


Zuid Beijerland


Amersfoort
20
Driebergen     Foto
19
NK Tijdrijde


Gorredijk 


Rhoon 


Didam


Mierlo 


Ede Jeugd


Baarlo Streetrace


Brakel
18
Bedum 


Kuinre


Arcen 
17
Riethoven


Zuiddorpe
  Tijdrit Velocitas  Best
12-16

Ster ZLM Toer    Verslag
16
R v Zuid-Oost Friesland
Midden-Brabant Poort Omloop


Brunssum


Elden    Elite 


Zoeterwoude 


Ouderkerk a/d Amstel


Gilze Afwachting


Lage Zwaluwen
15-16

Alkmaar Baan
15
R v Zuid Oost Friesland


Groot Ammers   Foto


Oldemarkt


Gramsbergen


Buchten


Lisse


Stadskanaal


Amersfoort
14
Buchten


Den Haag
13
Veenendaal Jgd   Stand
12
Annen 


Zeeland NB


Tilburg
11
Oirschot   


Dronten
10
Numansdorp
9
Ster van Moerdijk


NK Jeugd   Meisjes


s-Heerenberg


Heerlen 


Muntendam


Hilvarenbeek 


Uitgeest


Haarlem 


Fijnaart Jgd


Amersfoort
6-9

Tour de Lasalle
8
Omloop der Kerspelen


's-Heerenberg


Rozenburg


Warnsveld


Amersfoort
7
Pingjum



5
NK Tijdrijden


Parel van de Veluwe


Eelde


Bloemendaal 


Neerkant


Tilburg


Brakel
2
Omloop v Ronostrand


Zeeland Seaports


Veldhoven


Exel


Vijfhuizen


Moerdijk


Dordtrecht 


Erp 


Roden Jgd
1
Omloop v d IJsseldelta


Haren 


Wageningen 


Papendrecht


Westdorpe


Tilburg


NK MTB Jeugd


Enter


Didam


Honselersdijk


Amersfoort



Mei
31
Hengelo 
30
Zwolle Jgd Tijdrit
29
Leende Tijdrit & DK


DK Tijdrijden Oost


DK Tijdrijden Hank
NMK Mountainbike


Liessel


Herkenbosch Tijdrit


Brakel


Tilburg
28
DK Tijdrijden Noord


Fortmond


Montfort 


Woerden
26
KersenRonde Mierlo  Foto
Omloop door Het Land van Bartje


Breda


Den Haag


Hoogezand


Someren


Zaandam


Holten MTB


Schijndel
25-26

Hel v Brabant   Foto
25
Omloop Hoeksche Waard


Dorpenomloop


7-Dorpenomloop Aalburg


Zuidland


Assen Jgd


Rhenoy      Foto


Amersfoort
24
Limburgs Mooiste Race


Hills Classic
23
Heerde Tijdrit
22
Ridderkerk 


Milheeze 


Tilburg 


Brakel


Amersfoort   Stand
21
Axel


Krommenie
20
DK Midden 


DK Noord


DK Maassluis


DK Oost


DK Wernhout


DK Amsterdam


DK Giessendam


DK Zuid Oost


Huijbergen
17-19

Axel Driedaagse
19
Omloop der Kempen


Lieshout


Oudenbosch


Veldhoven


Bleiswijk


Reuver


Weesp


Uithoorn


Dordtrecht
13-18

Olympia`s Tour


Axel Driedaagse
18
Zuid-Hollandse Eilanden Tour


Bolsward


Rijssen


Maartensdijk


Mechelen


Elim


Spijkenisse


Amersfoort
17
Nijland 
16
Gerkesklooster
15
DK Midden Tijdrijden


Deurne 


Tilburg


Brakel


Wieringen Tijdrit
14

Heerde
12
Margraten


Nieuw Vossemeer     Foto


Etten-Leur


Eibergen 


Apeldoorn


Club Tijdrit


Moergestel
9 tot 12

Meertour


Emmen Jeugdmeerdaagse
11
Lippe A7 Classic


Flevo Tour


Rijsoord


Wichmond


Rossum


Apeldoorn   MTB


Steenwijkerwold


Schoondijke
10
Moergestel


Hoogerheide
9
Lekkerkerk    Foto


Angelslo


Amsterdam


Schijndel


Ede Streetrace
8
DK & Regio Bleiswijk


Baarlo
7
DK tijdrijden Limburg


DK Tijdrijden N-H


Oosterwolde
5
Voerendaal


 Standdaarbuiten


Amstelveen 


Stokkum    Foto


Rijswijk


't Zand


Oosterwolde


R v Brabant


Netersel


Raalte


Hoogerheide
4
R v Overijssel


Yerseke 


Utrecht


Oldenzaal


Rotterdam
3

Sneek
2
Staphorst
1
Vlierden


Tilburg
April
30
Geldrop   Foto


Beilen


Enkhuizen


's-Gravendeel


Amsterdam


Breda
28
Zuidenveldtour


Wim Hendriks Trofee


Made     Foto


Aalten


Sint Michelsgestel


Eijsden


Volendam


Havelterberg


Blauwhuis
27
PWZ Zuidenveldtour
 Wim Hendriks Trofee   Jeugd


Hierden


Leiden


Beverwijk


Heerde
26
Hardenberg
25
Luinjeberd


Nieuwegein     Stand
24
Gemert


Brakel


Tilburg
23
Dronten
21
R v Noord Holland


Omlo v Borsele Junior


Omlo v Borsele 3


Den Dungen    Foto


Noordwolde 


Hengelo


Lieshout


Stampersgat


Alphen aan den Rijn


Honselersdijk MTB
20-21

Omloop der Peel
20
Omloop Alblasserwaard


Omlo v Borsele vrouw


Omlo v Borsele 2


Kleine Hein


Brakel


Amersfoort


Nieuwkuijk


Spaarndam


Zwolle
19
Omloop van Borsele 1


Borsele Tijdrit
Open Fries Kampioenschap
17
Bakel 


Tilburg


Brakel 
14
Amstel Gold Race


Wouden Klassieker  


Ronde van Gelderland


Valkenswaard      Foto


Oosterhout Nbr.


Kessel


Apeldoorn


Vikingtour


Leiden


Den Helder


TijdstrijdersCup


Amersfoort 
13
ZLM tour  


Zuiderzeeronde


Lexmond


Bruinisse 


Rotterdam 


Dronten 


Goes Afw


Drachten


Spijkenisse
10
Bussum    Stand


De Mortel 
7
Oml v d Glazen Stad


Energiewachttour 5
Energiewacht Junior Vrouwen 3 


Oud Gastel


Steenbergen


Hoorn


Norg MTB


Grevenbicht


Doetinchem 


Rijswijk


Sint Jozef Klassieker


Amersfoort       Stand
6
Energiewachttour 4
Energiewacht Junior Vrouwen 1& 2


Twijzelerheide 
Omloop NoordWest Overijssel      


Kalenberg/Fluitenberg


Steenbergen 


Dommelen 


Norg MTB 


Warns Tijdrit


Wieringerwerf
5
Energiewachttour 3A


Energiewachttour 3B
4
Energiewachttour 2


Veenendaal   Stand
3
Energiewachttour 1


Deurne
1
Gerwen      Foto


Biesboschronde


Werkendam 


Ureterp 


Waddinxveen


Nieuwkuijk MTB


Berghem  


Emmen 


Den Helder
Maart
31
Oploo   


NieuwKuijk


Tiel


Geldrop
30
Volta Limburg Classic


Oml v Braakman


Omlo v d Veenkolonien


Sleewijk       Foto


Eijsden 


Hoogeveen


Nieuwdorp
27
Rotterdam  
24
Meeus Race       Foto


R v Lage Land
Weert - Omloop Ijzeren Man


Nieuwegein     Stand


Doetinchem


Wageningen


Castricum Beach MTB
23
Oud Vossemeer    Foto


Wieringerwerf


Amersfoort 
17
Heeswijk-Dinther    Foto


Woensdrecht


Maassluis


Tiel        Stand


Zutphen 
16
Omloop v Strijen   Foto
   Haarlemmerliede&Spaarnwoud


Ronde van Groningen


Zwanenburg 


Oosterwolde


Wieringerwerf
10
Dorpenomloop Rucphen


Berlicum    Foto


Haarlem


Sint Willebrord


Maassluis


Oss 


Amersfoort      Stand


Medemblik
9
R v Drenthe 


Witte Kruis Classic 


Amersfoort 


Oosterwolde


Deventer 


Wieringerwerf


Rotterdam 
7

Drentse 8 van Dwingeloo
3
Houtse Linies     Foto


Assen MTB 


Enter 


Maassluis


Veenendaal   Stand


Oss 
2
Ster van Zwolle   


Assen MTB


Eibergen 


Rotterdam


Amsterdam 
Februari
23
Valkenburg      Foto


Amersfoort 


Wieringerwerf


Sleen 


Rotterdam 
17
Heerlen         Foto
17
Amersfoort     Standen


Maassluis 
16
t Loo      uitslag


Amersfoort 


Rotterdam 
9
   “t Loo


Rotterdam 


Foto  Lille
3
Apeldoorn  Uitslag 
3
Utrecht 


Maassluis 


Oss 


Veldhoven 


Borchwerf
2
"t  Loo    “t Loo


Rotterdam


Lith
Januari
27
Apeldoorn Baan  Uitslag


Hilversum   Foto


Borchwerf
26
NK Veldrijden Jeug    Foto
20
Hoogerheide      Foto


Hapert


Aalten


Reuver 


Amersfoort 
19
Rucphen    Foto
13
NK VEldrijden    Foto


Veendam 
12
NK Veldrijden    Foto


Rotterdam


Egmond Pier Egmond
6
Bakel             Foto


Oosterhout 


Amersfoort 
5
Oudewater        Foto


Bakel 


Landgraaf


Arnhem 


Berkel
3
Surhuisterveen    Foto
2012
December
30
NK Baan


Vorden            Foto


Veenendaal  


Apeldoorn


Amsterdam  
29
NK Baan


Apeldoorn


Nieuwegein


Honselersdijk
28
NK Baan
28
Liessel 


Apeldoorn


Foto Loenhout


Almelo
27
NK Baan


Apeldoorn
26
Reusel        Foto


Eibergen 


Leiden
24
Boxtel         Foto
23
Oploo  


Blerick


Emmen 


Alkmaar  
Boxtelse ATB kampioenschappen
22
Woerden        Foto


Nieuwegein 


Zoetermeer 


Enter 
16
Sint Michelsgestel   Foto


Hilversum 


Nederweert


Nijverdal 


Amsterdam 


Schijf 


Appelscha    uitslag
   Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk
15
Huybergen      Foto


Helmond 


Nieuwegein


Oldenzaal  


Amsterdam 


Delft
10
Apeldoorn Baan
9
NK 50 Km Baan


NK Koppelkoers Amateur


Zwanenburg 


Nieuwegein


Leiden Jgd


Lemelerveld


Trimunt


Meijel 


Ossendrecht 
8-9

Apeldoorn Baan
8
Dordrecht 


Spijkenisse


Windraak 


Oldebroek


Nieuwegein
2
NK Derny 


Moergestel       Foto


Lieshout  


Galder 


Beesel 


Soest 


Spaarndam 
1
Hilversum         Foto


Moergestel 


Nieuwegein


Bleiswijk


oldenzaal


Assen            Uitslag
November
25
Gieten               Foto


Dommelen   


Amsterdam Baan


Hoogerheide 


Varsseveld 


Oudekerk a/d Amstel


Amersfoort   
24
Ureterp 


Apeldoorn 


Eerde 


Nieuwegein


Rijswijk 
19
Apeldoorn 
18
Lieshout      


Tilburg


Veenendaal


 ‘t Twiske


Amsterdam Baan


Woensdrecht 


Enschede 


Brunssum 
17
Schaijk              Foto


Nieuwegein


Alphen aan de Rijn


Scheveningen - Noordwijk
11
Veldhoven         Foto


Soest 


Uithoorn 


Apeldoorn Baan


Amsterdam Baan


Ossendrecht 


Schweiberg
10
Apeldoorn MTB


Ossendrecht Jgd


Eibergen 


Zevenhuizen  Uitslag


Gouda 
4
Zeeland  


Amsterdam Baan


Breda 


Weert 


Haarlem 


Veendam 


Hoek van Holland Den Helder
3
DK Midden  


Breda         Foto


Regio NH + ZH


Regio Noord / Oost


Apeldoorn Baan


Dordtrecht Jgd
Oktober
28
Almelo         Foto


Woerden


Zwanenburg 


Bergen op Zoom


Liessel  
27
Harderwijk 


Breda 


Numansdorp 


Hardenberg
23
Woerden  
21
 Echten  


Apeldoorn MTB


Horst 


Vorden Lochem


Hilversum


Nieuwveen  


Oud Gastel
20
Poortugaal          Foto


Apeldoorn
14
Rijswijk    


Etten-Leur
13
Lierop               Foto


Zutphen 


Spijkenisse


Amsterdam 
 9
Putte Kapelle Foto
7
NK Studenten 


Nijverdal


Rucphen
6
Montfoort      Foto


Assendelft


Alphen a/d Rijn
September
30
Dordrecht     Foto


Den Haag


Bocholtz


Breda Haagpoort 
29
Nederlands Club Kampioenschap


Ottoland


Zwanenburg Jgd


Den Haag
26
Rotterdam.Noord.Bergpolder
23
Lisse 


Heerlen 


Stavoren 
22
Ameide  


Amersfoort 
21
Brakel
20
Landgraaf
16
Baronie Breda Classic


Rotterdam Vreewijk


Uden                Foto


 Purmerend


Amstelveen


Twee Landen Koers


Breda Jgd
  Super Prestige Klassement W.F.N


Nieuwegein Jgd
15
Uden               Foto     


Hasselt


Arkel


Voorhout
14
Giessen 
12
Brakel


Doetinchem Tijdrit
11
Kampen 
9
FINALE CLUBCOMPETITIE


BERNER EURODE OMLOOP


Ladies Tour   6


Hank          Foto


Heeswijk Dinther  MTB


Uithoorn 


Hoorn


Breda Jgd
8
Ladies Tour   5


Sint Pancras 


Krimpen aan den IJssel


Almelo Jgd


Oudemirdum


Honselersdijk
7
Ladies Tour  4    Foto
6
Ladies Tour  3


Roosendaal      Foto


 Kampen Jgd 
5
Ladies Tour  2


Noordwijkerhout


Hasselt 


Bussum Jgd
4
Ladies Tour  1
4
Zurich Tijdrit 
3
Born     Foto
2
Kernen Omloop Echt Susteren


Abbenbroek     Foto


Heemskerk  


Hilversum 


Omloop van de Heidehof


Haarlem 


Veendam Jgd


Calfven (Ossendrecht) 


Geldrop Jgd


Henk Lubberding Classic


Lunteren MTB
1
Kleine Oml v d VeenkoloniČn


Dordrecht         Foto


Omloop v d Trynwalden 


Numansdorp


Dommelen


NK Tijdrijden Vrije Renners