2015 -2016

Februari

14

Tiel


Rockanje MTB

7

Oss                 Foto 


Annen


Beilen


Den Helder-Petten-Den Helder

Januari

31

GP Jan Derksen - Velodrome

24

Hoogerheide          Foto 


Overloon

23

Rucphen     


NK Jeugd


Lochem                  Foto


Lithse Ham Cross     

17

Zwartemeer          Foto 


NK Duur Nieuw / Jeugd


Aalten                 Foto     


Woerden        

16

Helmond


Assen       


Rotterdam              


Dordtrecht              

10

NK Veldrijden    Foto   Foto 


Junior Baan Interland

9

NK Veldrijden  Foto   Foto  


Junior Interland    


Egmond-Pier-Egmond


Oosterhout  


Neswaarden Cross

3

Sint Michelsgestel       Foto


NK Omnium - Velodrome


Raalte     Foto     Foto


Hilversum


Sloten

2

Surhuisterveen     Uitslag     


St. Michielsgestel         


Bergschenhoek

2015

December

30

Benschop        


Almelo          Foto

29

NK Baan

28

Vorden   Foto   Foto      


NK Baan      


Liessel

27

Nieuwegein


Breda


Sloten


Blerick


Leeuwarden

26

Reusel                


Eibergen          Foto      


Leiden

20

Boxtel              Foto  


NK Baan Duur & Sprint


Oploo


Amersfoort


Coevorden


Appeldoorn      Foto 


Nederweert-Eind


Uithoorn

19

Woerden


Nedereindse Berg


Castricum MTB


Alphen a/d Rijn

13

NK 50 Km & Omnium


NK MTB Strandrace


Moergestel            


Bladel


Veenendaal


Trimunt


Beesel


Spaarnwoude


Etten-Leur Noord

12

Amersfoort    Foto  Foto  


Moergestel


Nedereindse Berg


Delft

6

NK Derny & Jeugd


Lieshout


Ede


Wierden               Foto 


Wijdewormer


Landgraaf


Ossendrecht

5

Didam


Appelscha


Nedereindse Berg


Appelscha ICW


Rijswijk

November

29

Hellendoorn             Foto  


Valkenswaard Jgd


Beegden


Soest


Ouderkerk


Oosterhout

28

Valkenswaard            Foto


Leiden


Emmen


Nedereindse Berg


Dordtrecht

22

Ronostrand


NSK Veldrijden


Ede


Meijel


Varsseveld             Foto 


Hoogerheide


Amsterdam Noord

21

Hilversum           Foto  


Beek                Foto     


Alphen a/d Rijn


Texel MTB


Nedereindse Berg

15

Lieshout              Foto


Tilburg


Schweiberg


Woerden      


Amsterdam – Het Twiske


Norg


Huijbergen

14

Rhenen           Foto 


Berghem


Oldenzaal         Foto  


Nedereindse Berg


Ridderkerk

8

Apeldoorn     Foto


Hilversum


Soest


Brunssum


Haarlem


Galder

7

Europees Kampioenschap    Foto


Dordtrecht


Eibergen         Foto 


Nedereindse Berg


Zevenhuizen ICW


Gouda


Katwijk

1

Etten-Leur


Almelo     Foto      Foto 


Velodrome-Amsterdam


Nes aan de Amstel


Reuver


Breda

Beachclassic Hoek v Holland - Den Helder

Oktober

31

DK Midden


Regio kamp Zuid


Regio kamp Z-H & N-H

Regio kamp Noord Oost   Foto

25

Zeeland


Hilversum


Hardenberg      Foto


Bergen op Zoom


Zwanenburg


Sittard

24

Harderwijk     Foto


Lierop      Foto  


Nedereindse Berg


Spijkenisse

20

Woerden     Tijden

18

Valkenburg       Foto 


Hoogeveen


Nedereindse Berg


Oud Gastel


Meterik


Nieuwveen

17

Albrandswaard     Foto 


Emmen


Nedereindseberg

11

Baarlo


Schijf


Veenendaal


Gieten – MTB

10

Kerkdriel


Den Haag


Zutphen       Foto

4

Gieten


NK MTB Marathon


Amersfoort


Koppeltijdrit De Coureur


Rucphen

3

Assendelft             Foto  


Montfoort              Foto  


NK studenten  Foto  Foto


Gouda

September

27

R v Midden Brabant


Dordtrecht   Foto     Foto  


Den Haag

26

NCK Dronten


Ottoland


Honselersdijk MTB


Rotterdam


Bocholtz


Amersfoort


Kruiningen

20

Oosterhout


Lisse


Bemmel             Foto   


WK Journalisten


Heerlen

19

Groeistadklassieker


Ameide            Foto    


Rotterdam


Bergschenhoek MTB

13

Eurode Omloop


Finale Clubcompetitie

Finale Clubcompetitie Vrouwen


Alphen aan den Rijn


Hank


Uden          Foto


Baarn


Hillegom


Waterland


Breda

12

Finale clubcompetitie

Finale clubcompetitie Vrouwen


NK Tijdrijden vrije renners


Sint Pancras


Rûntsje Tsjûkemar


Uden


Zeelandclassic


Voorhout


Honselersdijk


Hasselt


Amersfoort

11

Giessen

10

Roosendaal      Foto

9

Noordwijkerhout

8

Oosterwolde

6

Kernen Omloop Echt-Susteren


Abbenbroek


Dalen


Hilversum


Uithoorn


2 Landen Koers


Geldrop


Calfven (Ossendrecht)

Henk Lubberding Classic

1-6

Boels Ladies Tour    Foto   

5

Kleine Omlo v d Veenkoloniën


Dordrecht


Weebosch


Trynwalden


Almelo


Rolde


Numansdorp


Amersfoort

Wieler Classic Beneden-Leeuwen

1

Hasselt

Augustus

30

R v Midden Nederland 2


Heerlerheide


Hoogerheide


Oosterhout           Foto 


Heemskerk


Delft


Gouda


Utrecht Jgd


Julianadorp

29-30

Munstergeleen

29

R v Midden Nederland 1


Oudewater


Nieuwpoort


Maassluis


Amersfoort

28

Almelo


Philippine

27

Borne


Ede                Foto

26

Winsum

25

Tijdrit Makkum


Zwolle

23

Nuenen


Vledder


Berg en Terblijt


Ugchelen


Landgraaf MTB


Bergen op Zoom


Heerhugowaard

22

Zuidland


Vreeland


Landgraaf MTB


Leeuwarden


Goor


Molenaarsgraaf


Gramsbergen


Stramproy


Amersfoort

21

Arnhem-Veenendaal


Zierikzee


's-Gravendeel

19

Nunspeet

18

Naaldwijk


Hattem

16

Etten-Leur


Beverwijk


Groenlo


Melderslo

15

Pijnacker     Foto


De Westereen


Amersfoort

14

Markelo


Neede

12

Elspeet

11

Emmen


De Lier       Foto


Merum Herten

10

Steensel


Maassluis

9

Zevenbergen


Norg


Oldenzaal


Haarlem

8

Berkel en Rodenrijs


Sneek

7

Maarheeze      Foto 

6

Oostvoorne


Nootdorp

5

Zundert


Zutphen         Foto


Santpoort


Maastricht

4

Steenwijk

3

Roosendaal


Noordeloos          Foto    

2

Ransdaal


Appelscha


Oostzaan


Tiel            Foto


WK ICF

1

Almkerk


Haamstede


Ospel


Amersfoort

27-7

/1-8

Cycling Tour Assen

Juli

31

Heerlen

30

Wateringen

29

Chaam

28

Surhuisterveen

27

Boxmeer


Duizel

26

Poeldijk


IJburg


Roermond

25

Barendrecht        Foto


Achterveld

24

Nijeveen

19-23

WielerStimuleringsDagen

20-25

Tour de Junior Achterveld

22

Alblasserdam          Foto  


Maasdijk

19

NK MTB


Oudenbosch


Bovenkarspel

17-19

BeNe Ladiestour

18

Ochten        Foto 


NK MTB


Elburg


Middelharnis    Amateur


Amersfoort

17

Harderwijk

15

Monster


IJmuiden


Milheeze Centrum

14

Bergeijk       Foto 

13

Heerle


Veldhoven

12

Nispen


Obdam


De Meern


Someren Peer Someren


Schinnen

11

Ronde van Twente


Maren-Kessel       Foto 


Hoogeveen


GiessenburgBergeijk


Enter


Amersfoort

10

Kwintsheul


Ternaard

9

Epe          Foto

8

`s-Gravenzande


De Rips

5

Heusdenhout


Hoogkarspel


Driel       Foto  


Ulestraten

28-6

/4-7

Wielermeerdaagse

4

Kruiningen


Rotterdam

3

Prinsenbeek

2

Hendrik Ido Ambacht     Foto


Rouveen

1

Vijlen


Ermelo


Zwanenburg


Boekel


Arcen - Chrono Trofee

Juni

30

St.Jansteen

29

Luyksgestel          Foto

27-28

NK Emmen   

26-28

Acht van Bladel

28

Bladel


Warmenhuizen


Breda


Nieuw-Vennep


Raamsdonksveer


Varsseveld


Rijswijk

27

Sliedrecht


Edam-Volendam


Kloosterburen


Workum


Apeldoorn MTB


Amersfoort

25

Honselersdijk


Bolsward

24

NK Tijdrijden


Gorredijk


Baarlo MTB


Asten Diesdonk

23

Hapert


Kampen

22

Riethoven

20/21

NK 15-18 jarige & Elite

21

Brunnsum


Elden        Foto  


uitgeest


Zoeterwoude


Den Haag


Omloop van de Heidehof


Amsterdam

20

Omloop van de IJsseldelta


Omloop van de Schermer


Nieuwendijk


NK Tijdrijden Studenten


Buchten - dag 2


Scherpenzeel


Hoogvliet


Zuid-Beijerland


Berlicum


Stadskanaal

19

Buchten

17

Albrandswaard


Didam       Foto 


Zevenhuizen


Handel

16

Noordwijk Classic


Bedum


kuinre

14

Midden-Brabant Poort Omloop


Ouderkerk aan de Amstel


Hart van Gilze

Nederlands Kampioenschap WFN


Vorden


Sint-Michielsgestel


Utrecht


Assen MTB


Lage Zwaluwe


Amersfoort

11-14

Tour de Lasalle

13

R van de Kerspelen


NK Mountainbike Jeugd


Groot Ammers


Rozenburg


Mechelen


Den Helder


Dordtrecht


Amersfoort

12

Muntendam

11

Rijsenhout


Driebergen

10

Annen         


DK Tijdrijden Oost


Asten Vlosberg

9

Oirschot     Foto 


Kampen

8

Numansdorp

7

R v Limburg


NK Masters Weg


NK Jeugd Weg


Laren

6/7

Lus van Roden

6

Omloop van de Maasvallei


Papendrecht


Wageningen


Haarlem


Didam


Domrenner Klimtijdrit


Wijchen MTB


Willem Visser Memorial


Amersfoort

5

Hengelo


Statenkwartier

3

Parel van de Veluwe


Neerkant

2

DK Tijdrijden Midden


DK Tijdrijden Noord


TWC de Kempen Competitie


Montfort

Mei

31

Hel van Voerendaal


Omloop van Wervershoof


't Ginneken


Erp


Sappemeer


Heeswijk-Dinther MTB


Uithoorn

30

Omloop Hoeksche Waard


Rhenoy


Westerhoven


De Wijk


Harkema    Klassement


Yerseke


Steenwijkerwold


Rijen


Beesel


Klein Zwitserland


Amersfoort

29

Flexpoint Limburgs Mooiste Race


Boels Rental Hills Classic


Haren


Nes a.d. Amstel

28

Gerkesklooster


DK Tijdrijden Noord-Holland

27

DK Tijdrijden Zuid-West


Liessel

26

Krommenie

25

DK Midden


DK Noord


RK Zuid  &   Mierlo


DK Noord Holland


DK Zuid-Holland


DK Zuid West


Regio Kampioenschap Z-H / N-H


Regio Kampioenschap Midden & Oost


Helmond


NK streetrace

23/24

World Ports Classic

24

Omloop der Kempen


Axel Dag 3


Moerdijk

23

Axel Dag 2


Rossum      Foto


Maartensdijk


Bolsward


Wichmond


Veldhoven


Assen


Rotterdam


Amersfoort

22

Axel Dag 1

21

Krommenie

20

Deurne Zeilberg

19

WFL chrono trofee & DK Limburg Tijdrijden

13-17

Olympia's Tour

14-17

Meertour

17

Lieshout        Foto


Etten-Leur


Sittard-Geleen MTB


Aalten


Stampersgat


Dordtrecht


Amstelveen


Bussum

16

Zuid Hollandse Eilanden Tour


Rijssen


Sittard-Geleen MTB


Emmen


Amersfoort


Spijkenisse

14-16

Emmen

15

Stiens

14

Lekkerkerk


Schijndel


Amsterdam


Rotterdam


Kapelle

13

Milheeze Hoeven

12

Heerde Tijdrit

10

Nieuw Vossemeer


Simpelveld


Amstelveen


Mill


Eibergen


Zevenhuizen


Hoogerheide


Wijdewormer


Dwingeloo


Someren

9

7-Dorpenomloop Aalburg


On Tour Bikes A7 Classic


Flevotour


Rijsoord


Koudekerke


Hardenberg


Brakel


Enter


Wieringerwerf


Amersfoort

8

Nijland

6

DK Tijdrijden Zuid Holland


Asten Heusden

5

Rijswijk


Sneek

3

Drielandenomloop


Standdaarbuiten


t' Zand


Stokkum


Houten


Netersel


De Uithof


Ronde van Brabant

2

R v Overijssel


Hilvarenbeek


Bocholtz


Arkel


Oss MTB


Amersfoort


Wieringerwerf

1

R v Overijssel Vrouwen

April

30

Staphorst

29

Vlierden

27

Beilen


s-Gravendeel         Foto


Enkhuizen


Amsterdam


Breda

26

Wim Hendriks Trofee


EPZ-Omloop van Borsele


Geldrop


Made                    Foto


EPZ-Omloop van Borsele Junior Vrouw


Havelterberg


Eijsden

25

Wim Hendriks Trofee


EPZ-Omloop v Borsele Vrouwen


EPZ-Omloop van Borsele


Hengelo


Amersfoort


Oldenzaal


Koewacht


Spaarndam


Honselersdijk


Havelte MTB


Rilland

24

EPZ-Omloop van Borsele

22

Gemert

21

Dronten

19

R v Noord Holland


R v Gelderland


Den Dungen


Oud Gastel


Oldenzaal MTB


Tilburg


Omloop der Peel


Apeldoorn


Alphen aan den Rijn


Blauhus

18

ZLM Roompot Tour


Omloop van de Alblasserwaard


Omloop door het Land van Kleine Hein


Hierden


Lewedorp


Brakel


Leiden


Oldenzaal


Wieringerwerf


Amersfoort


Goes

17

ZLM Roompot tour

15

Bakel

12

Energiewachttour


de Glazen Stad


Borculo


Hoorn


Kessel


Kaatsheuvel


Amersfoort

11

Energiewachttour


Zuiderzeeronde


Lexmond


Rotterdam


Dronten


Drachten


Spijkenisse


TMZ Kampioenschap


Goenga

10

Energiewachttour

9

Energiewachttour

8

De Mortel


Energiewachttour

6

Nieuwkuijk paasbike


Altena Biesbosch Ronde


Gerwen


Ureterp


Waddinxveen


Berghem


Werkendam


Den Helder


Emmen

5

Nieuwkuijk Paasbike


Oploo


Grevenbicht


Weesp

4

Volta Limburg Classic


Omloop van de Braakman


Sleeuwijk


Eijsden Afwachting


Zwolle


Gouda


Nieuwdorp


Den inkel Kruiningen


Warns Tijdrit


Amersfoort


Nieuwegein

1

Rotterdam


Deurne

Maart

29

Omloop v de Veenkoloniën


Huijbergen


Steenbergen


Sint Jozef Klassieker


Dommelen


Nieuwegein

28

Omloop Noord West Overijssel


Bruinisse


Hoogeveen


Burgh-Haamstede


Piershil


Zandvoort-Katwijk-Zandvoort


Amersfoort


Wieringerwerf


Dordrecht


Den inkel Kruiningen


Rotterdams Kampioenschap

22

R van het Lage Land


Omloop van de Houtse Linies


Koepel Race Lierop


Berlicum MTB


Doetinchem


Nieuwkuik


Maassluis


Ede

21

R v Zeeland Seaports


Oud Vossemeer


Berlicum


Den inkel Kruiningen


Amersfoort


Zwanenburg


Rotterdam


Wieringerwerf


Nieuwegein

15

Ronde van Drenthe


Heeswijk-Dinther


Maassluis


Woensdrecht


Andelst


Castricum-Camperduin-Castricum

14

R v Zuid Holland


R v Drenthe


Omloop van Strijen


Amersfoort


Wieringerwerf


Den inkel Kruiningen


Oosterwolde


Rotterdam


Oldebroek


Nieuwegein


Dordtrecht

12

Drentse 8

8

Dorpenomloop Rucphen


Schijndel            Foto


Sint Willebrord


Haarlem


Maassluis


Veenendaal        Stand

7

R v Groningen


MTB Ameland


Den inkel Kruiningen


Amersfoort


Oldebroek


Wieringerwerf


Dordrecht


Nieuwegein


Rotterdam

1

Maassluis


Oss           Foto


Annen


Almere


Holland Beach Challenge


Den Haag

Februari

28

Ster v Zwolle


Amersfoort


Wieringerwerf


Dordtrecht


Nieuwegein


Rotterdam

22

Veldhoven


Oss            Foto


Amersfoort        Film


Strandrace Rockanje


Annen


Maassluis


Classique D'Alphen


Exel

21

Heerlen


Sleen


Amersfoort


't Loo Oldebroek


Dordrecht


Rotterdam

15

Maassluis


Tiel      Film


Annen


Veldhoven


Oss


Exel

14

Dordrecht


Amersfoort


Nieuwegein


't Loo Oldebroek


Rijen

8

Maassluis


NK Stayeren


Annen


Oss


Strandrace Dijk tot Dijk


Nieuwegein


Exel


Veldhoven

7

't Loo Oldebroek


Amersfoort


Dordtrecht



1

Velodrome Amsterdam


Maassluis


Oss


Annen


Veldhoven


Overloon

Januari

31

Lith


Rotterdam

25

Hoogerheide


Velodrome Amsterdam


Beegden


Oss


MTB Strandrace Zeeland

24

Rucphen


Helmond

18

Ede


Velodrome Amsterdam


Oss


Veendam


Aalten     Foto


Sittard

17

NK Jeugdveldrijden


Didam            Foto


Nieuwegein


Dordtrecht


Rotterdam

11

NK Veldrijden


Junior Contest Apeldoorn

10

NK Veldrijden   Foto   Foto


Junior Contest Apeldoorn


Oosterhout


Egmond Pier Egmond

4

Bakel         Bakel


Sint Michielsgestel


Hilversum


Emmen


Raalte        Foto


Sloten


Landgraaf

3

Sint Michielsgestel Foto Foto  


Bakel


Omnisport Apeldoorn


Berkel

2

Surhuisterveen

2014