2013
Juni
20
Driebergen     Foto
19
NK Tijdrijde


Gorredijk 


Rhoon 


Didam


Mierlo 


Ede Jeugd


Baarlo Streetrace


Brakel
18
Bedum 


Kuinre


Arcen 
17
Riethoven


Zuiddorpe
  Tijdrit Velocitas  Best
12-16

Ster ZLM Toer    Verslag
16
R v Zuid-Oost Friesland
Midden-Brabant Poort Omloop


Brunssum


Elden    Elite 


Zoeterwoude 


Ouderkerk a/d Amstel


Gilze Afwachting


Lage Zwaluwen
15-16

Alkmaar Baan
15
R v Zuid Oost Friesland


Groot Ammers   Foto


Oldemarkt


Gramsbergen


Lisse


Stadskanaal


Amersfoort
14
Buchten


Den Haag
13
Veenendaal Jgd   Stand
12
Annen 


Zeeland NB


Tilburg
11
Oirschot   


Dronten
10
Numansdorp
9
Ster van Moerdijk


NK Jeugd   Meisjes


s-Heerenberg


Heerlen 


Muntendam


Hilvarenbeek 


Uitgeest


Haarlem 


Fijnaart Jgd


Amersfoort
6-9

Tour de Lasalle
8
Omloop der Kerspelen


's-Heerenberg


Rozenburg


Warnsveld


Amersfoort
7
Pingjum



5
NK Tijdrijden


Parel van de Veluwe


Eelde


Bloemendaal 


Neerkant


Tilburg


Brakel
2
Omloop v Ronostrand


Zeeland Seaports


Veldhoven


Exel


Vijfhuizen


Moerdijk


Dordtrecht 


Erp 


Roden Jgd
1
Omloop v d IJsseldelta


Haren 


Wageningen 


Papendrecht


Westdorpe


Tilburg


NK MTB Jeugd


Enter


Didam


Honselersdijk


Amersfoort



Mei
31
Hengelo 
30
Zwolle Jgd Tijdrit
29
Leende Tijdrit & DK


DK Tijdrijden Oost


DK Tijdrijden Hank
NMK Mountainbike


Liessel


Herkenbosch Tijdrit


Brakel


Tilburg
28
DK Tijdrijden Noord


Fortmond


Montfort 


Woerden
26
KersenRonde Mierlo  Foto
Omloop door Het Land van Bartje


Breda


Den Haag


Hoogezand


Someren


Zaandam


Holten MTB


Schijndel
25-26

Hel v Brabant   Foto
25
Omloop Hoeksche Waard


Dorpenomloop


7-Dorpenomloop Aalburg


Zuidland


Assen Jgd


Rhenoy      Foto


Amersfoort
24
Limburgs Mooiste Race


Hills Classic
23
Heerde Tijdrit
22
Ridderkerk 


Milheeze 


Tilburg 


Brakel


Amersfoort   Stand
21
Axel


Krommenie
20
DK Midden 


DK Noord


DK Maassluis


DK Oost


DK Wernhout


DK Amsterdam


DK Giessendam


DK Zuid Oost


Huijbergen
17-19

Axel Driedaagse
19
Omloop der Kempen


Lieshout


Oudenbosch


Veldhoven


Bleiswijk


Reuver


Weesp


Uithoorn


Dordtrecht
13-18

Olympia`s Tour


Axel Driedaagse
18
Zuid-Hollandse Eilanden Tour


Bolsward


Rijssen


Maartensdijk


Mechelen


Elim


Spijkenisse


Amersfoort
17
Nijland 
16
Gerkesklooster
15
DK Midden Tijdrijden


Deurne 


Tilburg


Brakel


Wieringen Tijdrit
14

Heerde
12
Margraten


Nieuw Vossemeer     Foto


Etten-Leur


Eibergen 


Apeldoorn


Club Tijdrit


Moergestel
9 tot 12

Meertour


Emmen Jeugdmeerdaagse
11
Lippe A7 Classic


Flevo Tour


Rijsoord


Wichmond


Rossum


Apeldoorn   MTB


Steenwijkerwold


Schoondijke


Amersfoort
10
Moergestel


Hoogerheide
9
Lekkerkerk    Foto


Angelslo


Amsterdam


Schijndel


Ede Streetrace
8
DK & Regio Bleiswijk


Baarlo
7
DK tijdrijden Limburg


DK Tijdrijden N-H


Oosterwolde
5
Voerendaal


 Standdaarbuiten


Amstelveen 


Stokkum    Foto


Rijswijk


't Zand


Oosterwolde


R v Brabant


Netersel


Raalte


Hoogerheide
4
R v Overijssel


Yerseke 


Utrecht


Oldenzaal


Rotterdam


Amersfoort
3

Sneek
2
Staphorst
1
Vlierden


Tilburg
April
30
Geldrop   Foto


Beilen


Enkhuizen


's-Gravendeel


Amsterdam


Breda
28
Zuidenveldtour


Wim Hendriks Trofee


Made     Foto


Aalten


Sint Michelsgestel


Eijsden


Volendam


Havelterberg


Blauwhuis
27
PWZ Zuidenveldtour
 Wim Hendriks Trofee   Jeugd


Hierden


Leiden


Beverwijk


Heerde


Amersfoort  


Wieringerwerf  
26
Hardenberg
25
Luinjeberd


Nieuwegein     Stand
24
Gemert


Brakel


Tilburg
23
Dronten
21
R v Noord Holland


Omlo v Borsele Junior


Omlo v Borsele 3


Den Dungen    Foto


Noordwolde 


Hengelo


Lieshout


Stampersgat


Alphen aan den Rijn


Honselersdijk MTB
20-21

Omloop der Peel
20
Omloop Alblasserwaard


Omlo v Borsele vrouw


Omlo v Borsele 2


Kleine Hein


Brakel


Amersfoort


Nieuwkuijk


Spaarndam


Zwolle
19
Omloop van Borsele 1


Borsele Tijdrit
Open Fries Kampioenschap
17
Bakel 


Tilburg


Ede  jgd   Stand


Brakel 
14
Amstel Gold Race


Wouden Klassieker  


Ronde van Gelderland


Valkenswaard      Foto


Oosterhout Nbr.


Kessel


Apeldoorn


Vikingtour


Leiden


Den Helder


TijdstrijdersCup


Amersfoort 
13
ZLM tour  


Zuiderzeeronde


Lexmond


Bruinisse 


Rotterdam 


Dronten 


Goes Afw


Drachten


Spijkenisse


Wieringerwerf.


Amersfoort 
10
Bussum    Stand


Brakel   Stand


De Mortel 


Tilburg
7
Oml v d Glazen Stad


Energiewachttour 5
Energiewacht Junior Vrouwen 3 


Oud Gastel


Steenbergen


Foto Uedem


Hoorn


Norg MTB


Grevenbicht


Doetinchem 


Rijswijk


Sint Jozef Klassieker


Amersfoort       Stand
6
Energiewachttour 4
Energiewacht Junior Vrouwen 1& 2


Twijzelerheide 
Omloop NoordWest Overijssel      


Kalenberg/Fluitenberg


Steenbergen 


Dommelen 


Norg MTB 


Amersfoort 


Warns Tijdrit


Wieringerwerf
5
Energiewachttour 3A


Energiewachttour 3B
4
Energiewachttour 2


Veenendaal   Stand
3
Energiewachttour 1


Deurne
1
Gerwen      Foto


Biesboschronde


Werkendam 


Ureterp 


Waddinxveen


Nieuwkuijk MTB


Berghem  


Emmen 


Den Helder
Maart
31
Oploo   


NieuwKuijk


Tiel


Geldrop
30
Volta Limburg Classic


Oml v Braakman


Omlo v d Veenkolonien


Sleewijk       Foto


Eijsden 


Hoogeveen


Nieuwdorp


Amersfoort 
27
Rotterdam  
24
Meeus Race       Foto


R v Lage Land
Weert - Omloop Ijzeren Man


Nieuwegein     Stand


Doetinchem


Wageningen


Castricum Beach MTB
23
Oud Vossemeer    Foto


Wieringerwerf


Amersfoort 
17
Heeswijk-Dinther    Foto


Woensdrecht


Maassluis


Tiel        Stand


Zutphen 
16
Omloop v Strijen   Foto
   Haarlemmerliede&Spaarnwoud


Ronde van Groningen


Zwanenburg 


Oosterwolde


Amersfoort 


Wieringerwerf
10
Dorpenomloop Rucphen


Berlicum    Foto


Haarlem


Sint Willebrord


Maassluis


Oss 


Amersfoort      Stand


Medemblik
9
R v Drenthe 


Witte Kruis Classic 


Amersfoort 


Oosterwolde


Deventer 


Wieringerwerf


Rotterdam 
7

Drentse 8 van Dwingeloo
3
Houtse Linies     Foto


Assen MTB 


Enter 


Maassluis


Veenendaal   Stand


Oss 
2
Ster van Zwolle   


Assen MTB


Amersfoort 


Eibergen 


Rotterdam


Wieringerwerf


Amsterdam 
Februari
23
Valkenburg      Foto


Amersfoort 


Wieringerwerf


Sleen 


't Loo    Verslag


Rotterdam 
17
Heerlen         Foto
17
Amersfoort     Standen


Maassluis 


Oss  


Exel 


Veldhoven 
16
t Loo      uitslag


Amersfoort 


Rotterdam 
9
   “t Loo


Rotterdam 


Foto  Lille
3
Apeldoorn  Uitslag 
3
Utrecht 


Maassluis 


Oss 


Veldhoven 


Borchwerf
2
"t  Loo    “t Loo


Rotterdam


Lith
Januari
27
Apeldoorn Baan  Uitslag


Hilversum   Foto


Borchwerf
26
NK Veldrijden Jeug    Foto
20
Hoogerheide      Foto


Hapert


Aalten


Reuver 


Amersfoort 
19
Rucphen    Foto
13
NK VEldrijden    Foto


Veendam 
12
NK Veldrijden    Foto


Rotterdam


Egmond Pier Egmond
6
Bakel             Foto


Oosterhout 


Amersfoort 
5
Oudewater        Foto


Bakel 


Landgraaf


Arnhem 


Berkel
3
Surhuisterveen    Foto
2012
December
30
NK Baan


Vorden            Foto


Veenendaal  


Apeldoorn


Amsterdam  
29
NK Baan


Apeldoorn


Nieuwegein


Honselersdijk
28
NK Baan
28
Liessel 


Apeldoorn


Foto Loenhout


Almelo
27
NK Baan


Apeldoorn
26
Reusel        Foto


Eibergen 


Leiden
24
Boxtel         Foto
23
Oploo  


Blerick


Emmen 


Alkmaar  
Boxtelse ATB kampioenschappen
22
Woerden        Foto


Nieuwegein 


Zoetermeer 


Enter 
16
Sint Michelsgestel   Foto


Hilversum 


Nederweert


Nijverdal 


Amsterdam 


Schijf 


Appelscha    uitslag
   Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk
15
Huybergen      Foto


Helmond 


Nieuwegein


Oldenzaal  


Amsterdam 


Delft
10
Apeldoorn Baan
9
NK 50 Km Baan


NK Koppelkoers Amateur


Zwanenburg 


Nieuwegein


Leiden Jgd


Lemelerveld


Trimunt


Meijel 


Ossendrecht 
8-9

Apeldoorn Baan
8
Dordrecht 


Spijkenisse


Windraak 


Oldebroek


Nieuwegein
2
NK Derny 


Moergestel       Foto


Lieshout  


Galder 


Beesel 


Soest 


Spaarndam 
1
Hilversum         Foto


Moergestel 


Nieuwegein


Bleiswijk


oldenzaal


Assen            Uitslag
November
25
Gieten               Foto


Dommelen   


Amsterdam Baan


Hoogerheide 


Varsseveld 


Oudekerk a/d Amstel


Amersfoort   
24
Ureterp 


Apeldoorn 


Eerde 


Nieuwegein


Rijswijk 
19
Apeldoorn 
18
Lieshout      


Tilburg


Veenendaal


 ‘t Twiske


Amsterdam Baan


Woensdrecht 


Enschede 


Brunssum 
17
Schaijk              Foto


Nieuwegein


Alphen aan de Rijn


Scheveningen - Noordwijk
11
Veldhoven         Foto


Soest 


Uithoorn 


Apeldoorn Baan


Amsterdam Baan


Ossendrecht 


Schweiberg
10
Apeldoorn MTB


Ossendrecht Jgd


Eibergen 


Zevenhuizen  Uitslag


Gouda 
4
Zeeland  


Amsterdam Baan


Breda 


Weert 


Haarlem 


Veendam 


Hoek van Holland Den Helder
3
DK Midden  


Breda         Foto


Regio NH + ZH


Regio Noord / Oost


Apeldoorn Baan


Dordtrecht Jgd
Oktober
28
Almelo         Foto


Woerden


Zwanenburg 


Bergen op Zoom


Liessel  
27
Harderwijk 


Breda 


Numansdorp 


Hardenberg
23
Woerden  
21
 Echten  


Apeldoorn MTB


Horst 


Vorden Lochem


Hilversum


Nieuwveen  


Oud Gastel
20
Poortugaal          Foto


Apeldoorn
14
Rijswijk    


Amersfoort


Etten-Leur
13
Lierop               Foto


Zutphen 


Spijkenisse


Amsterdam 
 9
Putte Kapelle Foto
7
NK Studenten 


Nijverdal


Rucphen
6
Montfoort      Foto


Assendelft


Alphen a/d Rijn
September
30
Dordrecht     Foto


Den Haag


Bocholtz


Breda Haagpoort 
29
Nederlands Club Kampioenschap


Ottoland


Zwanenburg Jgd


Den Haag


Amersfoort 
26
Rotterdam.Noord.Bergpolder
23
Lisse 


Heerlen 


Stavoren 
22
Ameide  


Amersfoort 
21
Brakel
20
Landgraaf
16
Baronie Breda Classic


Rotterdam Vreewijk


Uden                Foto


 Purmerend


Amstelveen


Twee Landen Koers


Breda Jgd
  Super Prestige Klassement W.F.N


Nieuwegein Jgd
15
Uden               Foto     


Hasselt


Arkel


Voorhout


Amersfoort 
14
Giessen 
12
Brakel


Doetinchem Tijdrit
11
Kampen 
9
FINALE CLUBCOMPETITIE


BERNER EURODE OMLOOP


Ladies Tour   6


Hank          Foto


Heeswijk Dinther  MTB


Uithoorn 


Hoorn


Breda Jgd
8
Ladies Tour   5


Sint Pancras 


Krimpen aan den IJssel


Almelo Jgd


Oudemirdum


Honselersdijk


Amersfoort 
7
Ladies Tour  4    Foto
6
Ladies Tour  3


Roosendaal      Foto


 Kampen Jgd 
5
Ladies Tour  2


Noordwijkerhout


Hasselt 


Bussum Jgd
4
Ladies Tour  1
4
Zurich Tijdrit 
3
Born     Foto
2
Kernen Omloop Echt Susteren


Abbenbroek     Foto


Heemskerk  


Hilversum 


Omloop van de Heidehof


Haarlem 


Veendam Jgd


Calfven (Ossendrecht) 


Geldrop Jgd


Henk Lubberding Classic


Lunteren MTB
1
Kleine Oml v d VeenkoloniČn


Dordrecht         Foto


Omloop v d Trynwalden 


Numansdorp


Dommelen


NK Tijdrijden Vrije Renners


Beneden Leeuwen  Meer


Amersfoort 
Augustus
31
 Almelo


Wijnjewoude 


NK Militairen
29
Winsum


Panheel Tijdrit
28
Zwolle-Noord
26
 Ronde van Midden-Nederland


Simpelveld


Bemmel 


Delft


Vledder


 Munstergeleen


Utrecht Maliebaan


Bergen op Zoom


Panningen


Zoetermeer MTB
25
 Munstergeleen


Zuidland


Nieuwpoort 


Heelsum


Zoetermeer MTB   Fun & Jgd


Den Oever
24
 Zierikzee 
23
Borne                Foto


Ede 
22
Breda 
21
Hattem 
17-19

De Westbrabantse Pijl
19
Midden Brabant 


Nuenen        Foto


Oldenzaal


Rotterdam 
19
Baarn 


Heerhugowaard


Nispen 


Beek


Steenbergen
18
Pijnacker


Zwaagwesteinde


Groenlo 


Maassluis Jgd


Melderslo  MTB


 Goor
17
Dutch Food Valley Classic


Markelo 


 's-Gravendeel


 Veenendaal    Foto
16
Ugchelen 
15
Nunspeet    Foto


Breda 
14
Naaldwijk  


Merum Herten
13
Steensel         Foto


Maassluis 
6-12
Enecotour
9-12
Europees kampioenschap
12
Norg 


Oosterhout           Foto


Beverwijk 


Etten-Leur 


NK WFN 
11
 Berkel en Rodenrijs


Rolde


Sneek


Middelrode MTB  
10
Neede   
9
Nootdorp
8
Elspeet  
7
Emmen


De Lier           Foto
5
Het Lage Land


Appelscha


 Zevenbergen          Foto


Berg en Terblijt


Oostzaan Afwachting
4
Burgh Haamstede


Dalen


Stramproy 
30-7/4-8

Assen
3
Maarheeze          Foto
2
Oostvoorne 
1
Zutphen          Foto


Maastricht 


Zundert


Santpoort 
Juli
31
Surhuisterveen
30
Roosendaal 


Duizel               Foto


Noordeloos  
29
Tiel                    Foto


Ransdaal 


Usquert 
28
Almkerk           Foto


Steenwijk


Annen


Nijeveen  Tijdrit


Amersfoort 
27
Heerlen 


Nijeveen
26
Wateringen 


Wieringen
25
Chaam        Foto


Alblasserdam
24
Stiphout 
23
Boxmeer       Foto
22
NK MTB


Omloop Schin op Geul


Poeldijk 


Wervershoof 
21
Ochten


NK MTB
16-21

Tour de Junior   
18
Monster         Foto


Milheeze Centrum


WVAN Eindklassement
15
Bovenkarspel


Klazinaveen 


Someren Peer Someren


Ulestraten 
14
Philippine 


Giessenburg       Foto


Hoogeveen


Kloosterburen 


 Oldebroek 
13
Roden 
12
Kwintsheul


Norg 


Epe           Foto
11
De Rips
10
Bergeijk          Foto
9
Veldhoven


Heerle
8
Omloop Venhuizen 


Maren-Kessel      Foto


Heerlen


Obdam


DE Meern


Groesbeek MTB


Jeugdtour Utrecht


Volendam 
7
Barneveld   


Barendrecht


Enter 


De Wilp


Borger


Groesbeek


Maren-Kessel
6
Marum


Jeugdtour Utrecht


Folsgare
5
 Hendrik Ido Ambacht    Foto   Foto
4
Ermelo 


s-Gravenzande


Zevenhuizen 


Boekel 
3
Hoogkerk 
2
Nieuw-Roden 
1
Dorpenomloop Lichtenvoorde


NK Masters  


Sint-Oedenrode 


Breda - Liesbos


Peize 


Hoogkarspel 


Wolvega


Driel 


Maastricht


Oosterbeek MTB


Schinnen


Amsterdam  Jgd


Kaatsheuvel
Juni
30
Ommen


Hoogezand


Kuiningen


Limmen


Workum
29
 Prinsenbeek  


Nes aan de Amstel 
28
Honselersdijk           foto


Liessel 


Bolsward  
27
Handel 
26
Noordwijk Classic


Sint. Jansteen


Driebergen                 Foto


Kuinre 
25
Luyksgestel   Verslag  Foto
22-24

Acht van Bladel  
24
NK Kerkrade


Warmenhuizen


Bladel


Vorden 


Leiderdorp


Beesel 


Amsterdam


Breda Jgd
23
NK Kerkrade


Sliedrecht


Herwijnen


Scherpenzeel 


Bladel


Veenendaal 


Gramsbergen 


Lisse
21
Biddinghuizen
20
NK Tijdrijden


Didam      Foto


Rhoon 


Vaassen  


Mierlo 


Baarlo 
19
Bedum


Woerden Jgd
18
Riethoven


Zuiddorpe  
14-17

Ster ZLM.Tour GP Jan van Heeswijk
14-16

Ster Zeeuwsche Eilanden
17
NK 15-18


Ster van Moerdijk 


Elden 


Brunssum 


Zoeterwoude


Spaarndam


Landgraaf MTB


Lage-Zwaluwe
16
NK 15-18  


Nieuwendijk       Foto


Oldemarkt


Groot-Ammers


Zuid-Beijerland


Landgraaf MTB 
15
Oudemirdum Tijdrit
14
Maasdijk 


Zwolle Jeugd
13
 Annen 


Milheeze Hoeven


Drachten
12
Oirschot 
11

Numansdorp
6-10

Tour de Lasalle
10
Ronde van Limburg


Midden-Brabant Poort Omloop


Muntendam


Montferland Tijdrit


Uitgeest 


Hilvarenbeek-Haghorst    Foto


IJzendijke


Gilze


Helenaveen   


Erp


Wildervank
9
R van Zeeland SEAPORTS


Omloop van de Maasvallei


NK Jeugd


Warnsveld


Rozenburg


Haarlem


Amersfoort 
8
's-Heerenberg   Foto 


Haren 


Pingjum
7
Rijsenhout  
6
NK Tijdrijden


Parel v/d Veluwe


Eelde 


Neerkant
5

Montfort 
3
Kersenronde Mierlo  Foto 


Rond het Ronostrand  


Hoorn 


Huijbergen


Laren Omloop Exel


Berghem


Dordtrecht Jgd
2
Ronde van de Kerspelen


Omloop van de IJsseldelta


De Wageningse Muur


Papendrecht


Tilburg


Jan Boven Classic - Blijham


Enter


Honselersdijk
 1
Limburgs Mooiste Race


Hengelo


Den Haag      Foto


Capelle aan den IJssel