f

2011
Oktober
2 Oosterhout       Foto

Dordrecht 

Alkmaar Baan 

Gieten MTB 

Baarlo 

Maassluis   
1 Assendelft       Foto

Amersfoort

Rotterdam
September
25 Wernhout       Foto

Lisse  

Zoetermeer MTB

Heerlen  

Den Haag  

Nieuwegein Jgd 

Stavoren
24 Harderwijk  Stand  Foto

Ameide 

Zoetermeer MTB

Almelo 

Zwanenburg

Amersfoort
21 Brakel ZAC
18 Baronie Breda Classic

NK Masters   

Amstelveen

Dongen 

Uithoorn 
Twee Landen Koers   Stand

Hillegom  

Uden  
17 Groeistad Klassieker 

Uden            Foto

Arkel  

Ottoland 

Apeldoorn Baan  

Voorhout 

Hasselt 

Folsgaere
14 Krimpen 

Ede Jeugd

Brakel ZAC
13 Kampen Jgd 

Profile Ladies Tour

6daagse van Brabant
11 Finale Clubcompetitie

Berner Eurode Omloop 

Hank              Foto

Purmerend  

Rotterdam Vreewijk 

Heeswijk-Dinther MTB

Breda Jgd

Blauhus 

Leeuwarden 

Hoorn Jgd

Noordbroek 
10 Dommelen 

Honselersdijk  

Amersfoort
9 Giessen  
8 Roosendaal        Foto
7 Noordwijkerhout 

Bergpolder 

Brakel ZAC
6 Kampen 
5 Born 
4 Kernen Omloop  

Abbenbroek       Foto

Goor   

Hilversum 

Haarlem 

Omloop v d Heidehof 

Lunteren MTB

Ossendrecht 

Geldrop 

 Veendam 

Henk Lubberding Classic
3 NCK   

Dordrecht   

Twello               Foto

Numansdorp 

Staphorst 

Beneden Leeuwen 

Den Oever         Foto

Amersfoort
Augustus
  31
Brakel ZAC

Bussum Jgd
30 Hasselt
28 R v MiddenNederland  

De Westbrabantse Pijl 

Usquert  

Delft 

Gouda 

Munstergeleen 

Heemskerk 

Bemmel 

Steenwijk MTB  

NK Handbike  

De Westbrabantse Pijl
27 Holterbergomloop 

Omloop Trynwalden  

Zuidland 

Heelsum 

Munstergeleen 

Steenwijk MTB 

Maassluis  Jgd 

Amersfoort
26 Almelo 

Zierikzee
         Militair  kampioenschap
25 Bolsward  

Ede   

Borne 
24 Kwintsheul  

Winsum 
23 Zwolle 
21 Bergomloop Simpelveld

Nuenen   Klik   Stand       Foto

Nispen         Foto

Etten-Leur 

Heerhugowaard 

Baarn           Foto

Oldenzaal 

Boekel 

Groenlo 

Vledder 

Beek Jgd  

Bergen op Zoom
20 Pijnacker

Barneveld          Foto

Zwaagwesteinde

Oosterhout

Nieuwpoort 

Landgraaf MTB

Wieringerwerf

Amersfoort

Melderslo MTB
19 Dutch Valley Classic

Markelo  

Veenendaal         Foto

Hoogerheide 
18 Ugchelen  

Zeist 
17 Nunspeet      Stand 
16 Merum 
15 Steensel    Stand   Foto

Eneco Tour  
14 Beverwijk 

Gouda 

NK WFN 

Stramproy 

Tour de Junior 
13 Berkel en Rodenrijs 

Rolde 

Almkerk        Foto

Wieringerwerf
12 's-Gravendeel 

Neede 
10 Nootdorp 
9 Emmen 

Naaldwijk 
8 Noordeloos   Foto

Maassluis   
7 Lage Land   

Zevenbergen          Foto

Appelscha  

Landgraaf 

Oostzaan  

WK ICF Hoofdplaat

Assen JeugdTour Uitslag
6 Burgh Haamstede 

Dalen  

Assen Jeugdtour

Wieringerwerf
5 Maarheeze   Stand  Foto
4 Oostvoorne 
3 Zutphen              Foto

Maastricht  

Zundert  

Santpoort 
2 De Lier  

Surhuisterveen   
1 Duizel     Stand  Foto 

Roosendaal   
Juli
31 Tiel   

Ransdaal   
30 Steenwijk  

Nijeveen Tijdrit
29 Heerlen

Nijeveen 
25-29 Wielerstimuleringsdagen
28 Wateringen   
27 Chaam  

Alblasserdam 

Oudemirdum 
26 Stiphout  
25 Boxmeer           Foto
24 Poeldijk            Foto
23 Barendrecht      Foto

Burdaard  
20 Monster    Foto

Milheeze    W.V.A.N. Stand

Brakel ZAC
17 NK MTB  

 Omloop Schin op Geul   

Bovenkarspel 

Beegden 

Klazienaveen   
16 Ochten     Foto

Kloosterburen

Hoogeveen  

Philippine  

NK MTB   
15 Roden  
13 Ommen 

De Rips  
12 Bergeijk   Stand     Foto  
11 Veldhoven   Stand

Heerle 
10 Midden Brabant Poort Omloop 

DorpenOmloop Oost Gelre  

Maren Kessel       Foto

Gilze   
    Someren Peer Someren 

Obdam  

Venhuizen   

Westerbork   

Erp Jgd 
 9 Giessenburg 

Dodewaard 

Oldebroek

Venhuizen 1 
8 Bornerbroek   
7 Hendrik-ido-Ambacht  

Epe             Foto
   6 Ermelo        Foto

`s-Gravenzande  

Boekel   

Brakel ZAC

Pingjum
  3 NK Masters  

Sint Oedenrode   

Hoogkarspel 

Maastricht  

Driel         Foto

Amsterdam Noord 

Wolvega  

Kaatsheuvel  

NK  Bakkers 
 2 Kruiningen 

Enter 

De Wilp 

Borger 

 Schagen 

Workum
1 Marum 

Nes aan de Amstel 
Juni
30 Maasdijk  

Prinsenbeek 

Liessel  

Zwolle  Jgd 
29 Zevenhuizen  

Handel 
28 Sint Jansteen 

Noordwijk Classic  

Tolbert 
27 Luyksgestel       Foto

Nieuw Roden  
24-26 Acht v Blade
26 NK Weg 

Warmerhuizen 

Peize 
  
Bladel    
Omloop van Maasduinen

Vorden 

Leiderdorp 

 Schaijk 

Groesbeek MTB

De Meern 

Breda Jgd   

Amsterdam Jgd 
25 Limmen 

Sliedrecht 

Bladel       Stand 

Ureterp  

Herwijnen 

Groesbeek MTB 

Lisse 

Gramsbergen  
23 Driebergen 

Bolsward

Almere Jgd
22 NK Tijdrijden 

Didam   Foto   Foto

Poortugaal  

Muntendam 

Leersum 

Mierlo

Brakel ZAC
21 Gouda 

Bedum 

Montfort 

Kuinre
20 Riethoven    Stand

Zuiddorpe  
15-19 Ster ZLM Toer  
16-18 Ster Zeeuwsche Eilanden
16-18 Toer de Lassalle  
19 Elden  

Ster van Moerdijk 

NK Dalen 

Ouderkerk a/d Amstel

Zouterwoude 

Brunssum 

Helmond 

Rog Tour 

Oosterbeek MTB

Ulestraten 

Lage Zwaluwe 

Wildervank  
18 Rozenburg 

NK 14 - 18  

Groot-Ammers 

Bruinisse 

Noordhorn  

Veenendaal Jgd  

Zuid beijerland 
17 Oudemridum
16 Austerlitz 
15 Vaassen  

Zeeland

Baarlo Streetrace

Brakel ZAC

Arnhem papendal 
14 Krommenie 

Oirschot           Stand 

Axel  
13 DK Midden  

DK Z-H        Regio West

DK Noord  

DK Oost  

DK Noord Holland  

Hoensbroek 

DK Z-W   Regio Zuid
10-12 Delta Tour Zeeland  
12 Oudenbosch      Foto

Rotterdam  

NK Jeugd   Meisjes
11 Nieuwendijk       Foto

Mechelen 

Warnsveld 

Haarlem 
Clubcompetitie Ploegentijdrit  

Mildam 
10 Den Haag         Foto
9 Honselersdijk     Foto
8 NK Tijdrijden 15-18 

Elspeet

Annen  

Neerkant 

Brakel ZAC

Tilburg-Reeshof

7 DK Tijdrijden Oost 
6 Numansdorp  
5 Ronde van Limburg   

Tour de Rijke 

Therme Kasseienomloop

Valkenswaard     Stand

Etten-Leur 

Dordrecht           Foto

Meertour  

Omloop v Helenaveen 

Berghem   

Huybergen

Hoorn
 4 Ijssel Delta 

Omlo Maasvallei

Papendrecht 

Wageningen

Lewedorp 

Steenwijkerwold 

Honselersdijk Jgd

Hazerswoude-Dorp

Tilburg  Jgd

Meertour 

Emmen Jgd 

NK MTB Jeugd
 3 Hengelo 

Hoogerheide 
2 Lekkerkerk     Foto

Amsterdam 

Meertour 

DK Tijdrijden Midden 

Schijndel Jgd 
1 Parel v d Veluwe 

DK Tijdrijden Zuid Oost  Foto

Harkstede

Tilburg 

Liessel 

Brakel ZAC
Mei
31 DK tijdrijden Noord 

Veenendaal Jgd 
29 Kersenronde Mierlo  Foto

R rond h Ronostrand 

Hilvarenbeek      Stand

Breda  Ginniken 

Valkenburg  

Panningen

Weesp  

Arnhem MTB

Uitgeest  

Rotterdam Jgd    Foto 

Bussum Jgd        Foto
28 Dorpenomloop Aalburg 

Omloop Hoeksche Waard  

Rhenoy  

Rijssen 

Valkenburg 

Hoogeveen Jgd

Enter  Jgd  

Wijk en Aalburg Jgd 

Spaarndam Jgd
27 Puttershoek 

Harkema 
26 Gerkesklooster  
25 Ridderkerk  

Haren 

DK Tijdrijden N-H  

DK Tijdrijden Z-W 
 Militair Kampioenschap Mountainbike

Brakel ZAC

Milheeze 

Tilburg 

Nijmegen
24 Tijdrit Dellen   Stand
16-22 Olymiaś Tour    Uitslagen
20-22 3Daagse v Axel
22 R v Zuid Oost-Friesland   

Buchten  

Amersfoort   

Mill             Foto

Wervershoof 

Holten MTB Fun Klasse

Dordrecht  

Sloten 

Exel  

Breda Haagpoort 

Zaanstad

Bleiswijk Jgd

Someren  Jgd
21 Zuidhollandse eilanden Tour    

R v Zuid Oost-Friesland    

Buchten 

Nijverdal 

Spijkenisse Afwachting 

Eibergen

Maartensdijk   

Blijham Jgd 

Den Haag 
20 Reuver 

Nijland Tijdrit 
19 Rijsenhout    
18 Nijmegen

Deurne Zeilberg

Brakel ZAC 

Amersfoort  Jgd

Tilburg 
17 Heerde 
16 Noordwijk   
15 Hel van Voerendaal

Emmen Angelslo 

Lieshout    Foto

Stampersgat 

Hengelo 

Noordwolde 

Spaarndam

Velden   

Moergestel  

Apeldoorn MTB

Uithoorn 

Gouda   

Hel v Brabant    Foto
14 Lippe Lap A7 Classic

Flevo Tour

Rijsoord   

Wichmond  

Hierden  

Assen 

Zuidland

Amersfoort Jgd  Foto

Oldenzaal Jgd

Wieringerwerf
12 Hoogkerk
11 DK Tijdrijden Z-H
11 Nijmegen

Tilburg 

Brakel ZAC

Baarlo 
 10 Oosterwold

DK tijdrijden Limburg 
8 Omloop der Kempen 

Dorpen Omloop Assen 

Margraten  

Nieuw Vossemeer  

Amstelveen 

't Zand  

Havelterberg  

Leeuwen NWB

Hoogerheide Jgd

Schijndel  Jgd
7 Omlo der Kerspelen

R v Overijssel      

Omlo Landvan Bartje 

Yerseke     Foto

Amersfoort

Wieringerwerf
5 Staphorst

Sneek
4 Nijmegen

Brakel ZAC

Vlierden

Tilburg
3 Woerden Jgd 
1 MolenOmlo v/d Schermer

Made     Foto

Standdaarbuiten

Rotterdam   

Elim   

Amsterdam 

Stokkum      Foto

R v Brabant NWB

Raalte        Foto

Neterssel Jgd
April 
30 Amsterdam

Beilen  

Geldrop      Foto

Rotterdam  

Enkhuizen  

Almelo  

s-Ǵravendeel

Breda jgd  
27 Nijmegen

Gemert

Tilburg 
25 R v Noord Holland   

Altena Biesboschronde 

Waddinxveen

Gerwen  Stand   Foto

Aalten     Foto

Bruggenronde Zaandam

Werkendam

Eijsden Jgd

 Nieuwkuijk MTB 

Emmen Jgd
24 Omlo v Borsele Junior

Wim Hendriks Trofee  Foto

Omlo v Borsele Jun Vrouw

Tiel Jeugd  Foto  Foto
23 Arno Wallaard Memorial   Foto

PWZ Zuidenveldtour
Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

Omlo v Borsele Vrouwen

Omlo v Borsele Jun Vrouw

Drachte Jgd

Leiden Jgd

Zwolle Jgd

Koewacht Jgd

Wieringerwerf

Amersfoort
22 Omloop van Borsele

Hardenberg
20 Bakel

Tilburg

Nijmegen

Brakel ZAC

Bussum Jgd
19 Dronten
17 Amstel Gold Race

R v Gelderland   

Friesche Wouden Klassieker   

Den Dungen   Foto

Oud Gastel

Soest

Bovenkarspel

Omloop v d Peel

Apeldoorn Jgd

Oosterhout

Lieshout 

Alphen a/d Rijn

Norg MTB

ID-Cycling Amersfoort
16 R v Drenthe

ZLM Tour

Dame Drenthe

Lexmond   Foto

Brakel

Spijkenisse jgd

Oldenzaal

Wieringerwerf

Apeldoorn Cyclo

Amersfoort
15 Dames R v Drenthe

R v Drenthe
14 Drentse 8 van Dwingeloo
13 De Mortel

Nijmegen

Tilburg

Luinjeberd
10 R v Midden Brabant   Foto

Energie Wacht Tour

Honselersdijk MTB

Den Helder

Rijswijk    
9
Oml Lek en IJssel  Foto

Energie Wacht Tour

Twijzelerheide  

Nieuwdorp

Nieuwlande

Amersfoort
7 Energie Wacht Tour

Ten Boer
6 Nijmegen

Deurne Walsberg

Ede jgd
3 Oml vd Glazen Stad

Oploo

Steenbergen

Sint Jozef Klassieker

Dommelen Jgd   Foto

Doetinchem

Hoorn

Amersfoort
2 Hel v Mergelland     Foto

Oml v d Braakman   Foto

Eijsden
  Noord west Overijssel  Verslag

Piershil       Foto

Warns

Geestmerambacht MTB

Amersfoort
Maart
30  Nijmegen
27 WK Baan

Parkhotel Rooding Classic

Heeswijk    Foto

Huybergen

Middelstum

Weert

Wageningen MTB

Utrecht   

SIJC comp. Doetinchem  Foto

Amersfoort Jgd

ZOMOCO
26 Oml v de VeenkoloniČn
Oml Land v Kleine Hein    Foto

Amersfoort
  25
WK Baan
23 WK Baan   Verslag

 Nijmegen
22 Apeldoorn Derny
20 Meeus Race

Woensdrecht    Foto

Zoetermeer

SIJC comp. in Zutphen  Foto

Tiel

ZOMOCO    Foto
19 Haarlemmerliede&Spaarnwoude

Omloop van Strijen

Oud Vossemeer    Foto

FlevOnice

Nieuwegein Jgd

Amersfoort
16 Nijmegen
13 Dorpenomloop Rucphen

Berlicum  MTB    Foto

Haarlem

Veenendaal

Maassluis  

Enter   

Sint Willebrord    Foto

S.IJ.C voorjaarscompetitie

Oss
12 R v Groningen

Witte Kruis Classic

Apeldoorn

Nijmegen Jgd

Amersfoort

FlevOnice
9 Nijmegen
 6 NK Omnium NK Jeugd

Enter

Veenendaal     Foto

Assen MTB

Doetinchem

Annen

Maassluis     Foto

Oss
 5 NK omnium NK Jeugd

FlevOnice

Amersfoort
Februari
27 Omlo vd Houtse linies   Foto

Doetinchem

Ekehaar

Echt

Maassluis

Utrecht

Veldhoven

Oss
26 Ster v Zwolle

Amersfoort

Leeuwarden

Foto Beverbeek Classic
25 NK Baan 50 Km
22 Alkmaar
20 Ekehaar

Doetinchem    Foto

Echt Clubkampioen

Exel

Amersfoort     Foto

Veldhoven

Oss

Borchwerf
19 Valkenburg     Foto

t Loo-Oldebroek

Amersfoort

Sleen
13 Heerlen     Foto

Tiel

Veldhoven

Ekehaar

Exel

Doetinchem

Echt
12 t Loo-Oldebroek

Amersfoort
8
Alkmaar
6 Nieuwegein

Ekehaar
Den Helder Petten Den Helder

Exel

Foto Hoogstraten
5 t Loo-Oldebroek

Emmen

Foto Lille

Veenendaal Jgd
1
Alkmaar
Januari
30 Amsterdam Velodrome

Echten

Ede Jgd
25 Alkmaar
24 Apeldoorn
23 Hoogerheide     Foto

Amsterdam Velodrome

 Amersfoort       Foto

Landgraaf

Oss

Nieuwegein
22 NK Veldrijden Jgd

Oldebroek

Ureterp
18 Alkmaar
16 Bakel             Foto

Apeldoorn

Bladel          kijk

Amsterdam Velodrome

Hilversum

Aalten
15 Huybergen      Foto

Apeldoorn

Bakel   ...

Panheel

Rotterdam

Oldebroek
oo Zesdaagse Rotterdam
10 Apeldoorn
9 NK Veldrijdrijden     Foto

Oosterhout

Assen
8 NK Veldrijden         Foto

Apeldoorn Jgd

Oldebroek

Berkel & Rodenrijs

Egmond aan Zee
2 Den Haag         Foto

NK Derny

Baarlo

Raalte

Leiden
   2010
December
30 NK Baan 3

Oldebroek
29 Vorden           Foto

NK Baan 2

Liessel
28 NK Baan 1

Woerden
26 Boxtel MTB       Foto

Enkhuizen

Eelde
21 Alkmaar
19 Boxtel             Foto
  Blerick
  Nijverdal
  Hoogerheide
18 Woerden        Foto
  Helmond
  Delft
14 Alkmaar
12 Haarlemmermeer   Foto
  Oploo
  Nieuwegein
  Meijel
  Apeldoorn
Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk
  Ossendrecht
11 Spijkenisse
  Apeldoorn
  Oldebroek
  Foto Essen B
  Dordrecht
7 Alkmaar
6 Apeldoorn
5 Moergestel     Foto
  Lieshout
  Soest
  Sevenum
  Vorden
  Oud-Gastel
4 Veldhoven      Foto
  Moergestel
  Amsterdam
  Rijswijk
November
30 Alkmaar
28 Gieten          Foto
  Dommelen
  Windraak
  Woerden
  Ouderkerk    Foto
  Woensdrecht
27 Hilversum       Foto
  Tilburg Jgd
  Beach Challenge
  Oldenzaal
22 Apeldoorn Baam
21 Lieshout
  Amsterdam
  Beesd
  Veenendaal
  Weert
  Spaarndam
  Eibergen
  Veendam
  Galder
20 Lierop         Foto
  NK Stayeren
  Alkmaar Omnium
  Apeldoorn Baan
  Oldebroek
  Bleiswijk
16 Alkmaar Derny
14 Schaijk
Apeldoorn NK Amateurs
  Soest
  Ossendrecht
  Schweiberg
  't Twiske
13 Ossendrecht
  Amsterdam
  Eibergen
  Gouda
8 Apeldoorn Baam
7 Almelo            Foto
  Woerden
  Brunssum
  Amsterdam
  Breda
  Apeldoorn Baam
Hoek van Holland - Den Helder
6 Rhenen
  Apeldoorn Baam
  Dordtrecht
  Numamsdorp
2 Alkmaar