September
5 Ladies Tour  2

Noordwijkerhout
4 Ladies Tour  1
4 Zurich Tijdrit 
3 Born     Foto
2 Kernen Omloop Echt Susteren

Abbenbroek     Foto

Heemskerk  

Hilversum 

Omloop van de Heidehof

Haarlem 

Veendam Jgd

Calfven (Ossendrecht) 

Geldrop Jgd

Henk Lubberding Classic

Lunteren MTB
1 Kleine Oml v d VeenkoloniČn

Dordrecht         Foto

Omloop v d Trynwalden 

Numansdorp

Dommelen

NK Tijdrijden Vrije Renners

Beneden Leeuwen  Meer

Amersfoort 
Augustus
30  Almelo

Wijnjewoude 
29 Winsum

Brakel

Panheel Tijdrit

Ede Jgd
28 Zwolle-Noord
26  Ronde van Midden-Nederland

Simpelveld

Bemmel 

Delft

Vledder

 Munstergeleen

Utrecht Maliebaan

Bergen op Zoom

Panningen

Zoetermeer MTB
25  Munstergeleen

Zuidland

Nieuwpoort 

Heelsum

Zoetermeer MTB   Fun & Jgd

Den Oever

Balk 

Amersfoort 
24  Zierikzee 
23 Borne                Foto

Ede 
22 Breda 

Brakel
21 Hattem 
17-19
De Westbrabantse Pijl
19 Midden Brabant 

Nuenen        Foto

Oldenzaal

Rotterdam 
19 Baarn 

Heerhugowaard

Nispen 

Beek

Steenbergen
18 Pijnacker

Zwaagwesteinde

Groenlo 

Maassluis Jgd

Melderslo  MTB

 Goor

Amersfoort 
17 Dutch Food Valley Classic

Markelo 

 's-Gravendeel

 Veenendaal    Foto
16 Ugchelen 
15 Nunspeet    Foto

Breda 

Brakel
14 Naaldwijk  

Merum Herten
13 Steensel         Foto

Maassluis 
6-12 Enecotour
9-12 Europees kampioenschap
12 Norg 

Oosterhout           Foto

Beverwijk 

Etten-Leur 

NK WFN 
11  Berkel en Rodenrijs

Rolde

Sneek

Amersfoort 

Middelrode MTB  
10 Neede   
9 Nootdorp
8 Elspeet  
7 Emmen

De Lier           Foto
5 Het Lage Land

Appelscha

 Zevenbergen          Foto

Berg en Terblijt

Oostzaan Afwachting
4 Burgh Haamstede

Dalen

Stramproy 

Amersfoort 
30-7/4-8
Assen
3 Maarheeze          Foto
2 Oostvoorne 
1 Zutphen          Foto

Maastricht 

Zundert

Santpoort 
Juli
31 Surhuisterveen
30 Roosendaal 

Duizel               Foto

Noordeloos  
29 Tiel                    Foto

Ransdaal 

Usquert 
28 Almkerk           Foto

Steenwijk

Annen

Nijeveen  Tijdrit

Amersfoort 
27 Heerlen 

Nijeveen
26 Wateringen 

Wieringen
25 Chaam        Foto

Alblasserdam

Brakel
24 Stiphout 
23 Boxmeer       Foto
22 NK MTB

Omloop Schin op Geul

Poeldijk 

Wervershoof 
21 Ochten

NK MTB

Amersfoort 
16-21
Tour de Junior   
18 Monster         Foto

Milheeze Centrum

WVAN Eindklassement

Brakel
15 Bovenkarspel

Klazinaveen 

Someren Peer Someren

Ulestraten 
14 Philippine 

Giessenburg       Foto

Hoogeveen

Kloosterburen 

 Oldebroek 

Amersfoort 
13 Roden 
12 Kwintsheul

Norg 

Epe           Foto
11 De Rips

Brakel
10 Bergeijk          Foto
9 Veldhoven

Heerle
8 Omloop Venhuizen 

Maren-Kessel      Foto

Heerlen

Obdam

DE Meern

Groesbeek MTB

Jeugdtour Utrecht

Volendam 
7 Barneveld   

Barendrecht

Enter 

De Wilp

Borger

Groesbeek

Maren-Kessel

Amersfoort 
6 Marum

Jeugdtour Utrecht

Folsgare
5  Hendrik Ido Ambacht    Foto   Foto
4 Ermelo 

s-Gravenzande

Zevenhuizen 

Boekel 

Brakel
3 Hoogkerk 
2 Nieuw-Roden 
1 Dorpenomloop Lichtenvoorde

NK Masters  

Sint-Oedenrode 

Breda - Liesbos

Peize 

Hoogkarspel 

Wolvega

Driel 

Maastricht

Oosterbeek MTB

Schinnen

Amsterdam  Jgd

Kaatsheuvel
Juni
30 Ommen

Hoogezand

Kuiningen

Limmen

Workum

Amersfoort 
29  Prinsenbeek  

Nes aan de Amstel 
28 Honselersdijk           foto

Liessel 

Bolsward  
27 Handel 

Brakel
26 Noordwijk Classic

Sint. Jansteen

Driebergen                 Foto

Kuinre 
25 Luyksgestel   Verslag  Foto
22-24
Acht van Bladel  
24 NK Kerkrade

Warmenhuizen

Bladel

Vorden 

Leiderdorp

Beesel 

Amsterdam

Breda Jgd
23 NK Kerkrade

Sliedrecht

Herwijnen

Scherpenzeel 

Bladel

Veenendaal 

Gramsbergen 

Lisse

Amersfoort 
21 Biddinghuizen
20 NK Tijdrijden

Didam      Foto

Rhoon 

Vaassen  

Mierlo 

Baarlo 

Brakel
19 Bedum

Woerden Jgd
18 Riethoven

Zuiddorpe  
14-17
Ster ZLM.Tour GP Jan van Heeswijk
14-16
Ster Zeeuwsche Eilanden
17 NK 15-18

Ster van Moerdijk 

Elden 

Brunssum 

Zoeterwoude

Spaarndam

Landgraaf MTB

Lage-Zwaluwe
16 NK 15-18  

Nieuwendijk       Foto

Oldemarkt

Groot-Ammers

Zuid-Beijerland

Landgraaf MTB 

Amersfoort 
15 Oudemirdum Tijdrit
14 Maasdijk 

Zwolle Jeugd
13  Annen 

Milheeze Hoeven

Drachten

Brakel
12 Oirschot 
11
Numansdorp
6-10
Tour de Lasalle
10 Ronde van Limburg

Midden-Brabant Poort Omloop

Muntendam

Montferland Tijdrit

Uitgeest 

Hilvarenbeek-Haghorst    Foto

IJzendijke

Gilze

Helenaveen   

Erp

Wildervank
9 R van Zeeland SEAPORTS

Omloop van de Maasvallei

NK Jeugd

Warnsveld

Rozenburg

Haarlem

Amersfoort 
8 's-Heerenberg   Foto 

Haren 

Pingjum
7 Rijsenhout  
6 NK Tijdrijden

Parel v/d Veluwe

Eelde 

Neerkant

Tilburg

Nijmegen

Brakel
5
Montfort 
3 Kersenronde Mierlo  Foto 

Rond het Ronostrand  

Hoorn 

Huijbergen

Laren Omloop Exel

Berghem

Dordtrecht Jgd
2 Ronde van de Kerspelen

Omloop van de IJsseldelta

De Wageningse Muur

Papendrecht

Tilburg

Jan Boven Classic - Blijham

Enter

Honselersdijk

Amersfoort 
 1 Limburgs Mooiste Race

Hengelo

Den Haag      Foto

Capelle aan den IJssel
Mei
31 Austerlitz 
30 DK Tijdrijden Oost

DK Tijdrijden Midden

Liessel

Tilburg

Nijmegen

Brakel 
29 Axel

Krommenie

Leende Tijdrit
28 DK Midden 

DK Oost

DK Zuid Oost

DK Z-H Rotterdam

DK ZH Hardininxveld

DK Noord

DK Noord Holland   Den Helder

DK Zuid West
27 Oudenbosch  

clubcompetitie ploegentijdrit

Wijchen

Bussum

Weesp 

Bleiswijk    

Uithoorn 

Schaijk         Foto
26 Dorpenomloop Aalburg  

Omloop Hoeksche Waard

Rhenoy 

Staphorst 

Eibergen 

Kleeberg Cycling Classic

Bolsward 

Nijverdal

Amersfoort 
25  Valkenburg Hills Classic

Tijdrit Nijland

Harkema  
24 Gerkesklooster 
23 Ridderkerk  

DK N-H Tijdrijden

Tilburg 

Brakel 

Amersfoort Jgd
22 Wezep Dellen Tijdrijden

Herkenbosch Tijdrijden
18-20 Junioren Driedaagse

Meertour        Verslag
19-20 Hel v brabant        Foto
20 Zuid Oost Friesland  

Etten-Leur

Lieshout            Foto

Noordwolde

Sloten

Dordtrecht  

Holten MTB 

Someren

Reuver

Emmen Jeugd Meerdaagse
14-19 Olympia`s Tour
19 Zuid-Hollandse Eilanden

Zuid-Oost Friesland 

Buchten 

Rijssen 

Maartensdijk

Schoondijke

Steenwijkerwold

Spijkenisse

Amersfoort

Emmen Meerdaagse
18 Hoogerheide 
17 Amsterdam

Lekkerkerk 

Angelslo

Schijndel Jgd 
16 DK Tijdrijden Z-H

DK Tijdrijden Z-O

Deurne Zeilberg

Nijmegen
15 DK Tijdrijden Noord

Heerde/Wapenveld

Noordwijk 

Woerden Jgd
13 Hel v Voerendaal 

Dorpen Omloop Drenthe

Amersfoort

Stampersgat

Nieuw Vossemeer

Mill                Foto

Hel van Mijnheerkens

Zaanstad Jeugd

Moergestel Jgd 
12 Land van bartje 

A7 Classic

Lewedorp 

Wichmond 

Oldenzaal

Amersfoort Jgd      Foto

Gouda
9 Baarlo

Wieringen

Nijmegen

Tilburg

Brakel 
8 Tijdrijden Limburg

Oosterwolde
6 Omloop der Kempen

Omloop van Margraten

Standaarbuiten

Stokkum              Foto

Apeldoorn MTB

Amstelveen

R v Brabant 

t Zand

Netersel Jgd

Hoogerheide Jgd

Raalte Jgd 
5 R v Overijssel 2

Hierden

Yerseke

Oosterwolde

Zuidland Jgd

Apeldoorn MTB

Amersfoort 

Sneek 

Amsterdam 
4 R v Overijssel 1 
3 Staphorst
2 DK Tijdrijden Z-W 

Tilburg

Vlierden 
April
30 Amsterdam

Beilen

Almelo 

Geldrop              Foto

Enkhuizen

s-Gravendeel

Breda Jgd
29
Wim Hendriks Trofee

Omloop van de Schermer

Made                 Foto

Havelterberg

Eijsden

Sint Jozef Klassieker
28 PWZ Zuidenveldtour

Nationale Tijdrit Competitie
 Wim Hendriks Trofee  nieuwelingen

Heerde 

Rotterdam Jgd

Brakel

Koewacht Jgd

Amersfoort 

Wieringerwerf

Amsterdam
27 Hardenberg 
25 Gemert

Nijmegen

Tilburg

Brakel
24 Dronten
20-22 Omloop van Borsele    Foto
22 R v Noord-Holland  

Omlo v Borsele Jun Vrouwen

Omloop van Borsele Junioren

Zaandam 

Amsterdam.Waterland

Honselersdijk      Foto  

Leiden 

Velden 

Omloop Blauwhuis
21 Arno Wallaard Memorial  

Omloop van Borsele Vrouwen

Omlo  Land van Kleine Hein

Topcompetitie Tijdrit 

Nieuwkuijk

Zwolle

 Spaarndam

Philippine

Wieringerwerf

Amersfoort

Amsterdam
20 GP sprint Alkmaar  
19 Landgraaf
17 Luinjeberd

Nijmegen

Bakel 

Tilburg 
14-15 Omloop der Peel 
15 Amstel Gold Race  

Ronde van Gelderland 

Woudenklassieker 

Oud Gastel 

Den Dungen      Foto

Aalten 

Apeldoorn

Lieshout 

Alphen aan de Rijn

Den Helder

Oosterhout

Viking Tour
14 Lek en IJssel

ZLM Tour

Lexmond        Foto

Noordhorn

Bruinisse  

Drachten

Amsterdam 

Spijkenisse

Amersfoort

Wieringerwerf
13 Goenga
11 Nijmegen

Tilburg 

De Mortel 

Bussum Jgd 
9 Altena Biesboschronde

Gerwen     Foto

Waddinxveen     Foto

Ureterp  

Huijbergen

Werkendam

Emmen

 Den Helder

Nieuwkuijk
8 Energiewachttour 5

Tiel Jgd 

Nieuwkuijk
7 Energiewachttour 4

Leisure World Zuiderzee Ronde    Foto

Twijzelerheide 

Nieuwlande 

Sleeuwijk

Nieuwdorp 

Piershil  

Warns tijdrit 

Beverwijk  Jgd 

Amersfoort

Amsterdam 
6 Energiewachttour 3
5 Energiewachttour 2

Veenendaal Jgd 
4 Energiewachttour 1

Deurne

Brakel 

Nijmegen 
1 Glazen Stad      Foto

Oploo              Foto

Steenbergen

Doetinchem

Hoogeveen 

Hoorn

Grevenbicht

Norg

Amersfoort      Foto
Maart
31 Volta Limburg Classic  

Omloop v d Braakman

Omloop v Noord West Overijssel

Eijsden           Foto

Rijswijk Jgd

Wieringerwerf

Norg MTB

Amersfoort

Amsterdam
29 Ten Boer
28 Rotterdam 

Nijmegen 
25 Heeswijk-Dinther  Foto  

Ronde van de Ijzerenman

R v d Ijzerenman NWB

Wageningen  MTB

Dommelen Jgd

Nieuwegein 

SIJC Competitie

Middelstum
24 VeenkoloniČn 

Flevotour   

Wieringerwerf

Rijswijk

Amersfoort

Rotterdam 
18 Meeuws Race 

Woensdrecht        Foto

Tiel  
 Kampioenschap v Amstelland

Oss

Enter

Annen

Maassluis 
17 Haarlemmerliede

Hattemerbroek

Omloop van Strijen Foto

Oud Vossemeer 

Zwanenburg Jgd 

Amersfoort

Drachten 

Amsterdam 

Rotterdam
11 Ronde v Drenthe vrouwen

Dorpenomloop Rucphen 

Apeldoorn        Verslag

Omloop van medemblik

Berlicum MTB

Haarlem

Sint Willebrord Jgd

Amersfoort    Stand

Ekehaar 

Enter

SIJC Competitie

Oss
10 Witte kruis Classic  Foto

Ronde van Drenthe Prof 

Amersfoort 

Rijen

Wieringerwerf

Hattemerbroek  

Amsterdam 

Rotterdam 
9 Dwars door Drenthe  
8 Drentse 8 van Dwingeloo
4 Veenendaal          Foto

Assen   MTB   

Maassluis 

Ekehaar 

Oss

Doetinchem  

Enter  

Haags Kampioenschap

Rijen
3 Groningen 

Assen 

Emmen 

't Loo

Amersfoort     Foto

Rotterdam   Foto

Wieringerwerf 

Amsterdam  
     Februari
26 Houtse Linies           Foto

Maassluis        Foto

Alphen 

Veldhoven          Foto

Nieuwegein 

Oss
25 Ster v Zwolle   

Amersfoort

Amsterdam

Emmen 

Rijen

Rotterdam 

Foto Beverbeek Classic  
19 Exel  

Veldhoven 

Oss
18 Valkenburg            Foto

Sleen   

Amersfoort 

't Loo

Rijen 

Rotterdam 

Dordtrecht         =

Amsterdam 
12 Heerlen          Foto

Oss   

Veldhoven  

Borchwerf   

Exel  
11  ’t Loo

Meerdijk 
5 Duchenne Trophy   Film   Foto 

Apeldoorn Omnisport
4 Apeldoorn Omnisport
Januari
29 NK Omnium Alkmaar

Hilversum Koppelcross

Oss                Foto

Borgwerf Roosendaal
28 NK Omnium Alkmaar

Lith

Veenendaal Jgd

Rotterdam
24 NK stayeren Alkmaar
23 Apeldoorn Omnisport
22 Hoogerheide  Nieuw   Foto

Oss 

Velodrome-Amsterdam

Veenendaal 

Reuver
21 Rucphen           Foto

NK Veldrijden Jeugd

Amersfoort 

Rotterdam          Foto
15 Bakel             Foto

Hapert 

Amersfoort 

Apeldoorn

Aalten 

Landgraaf
14 Oudewater  

Bakel Jgd 

Apeldoorn 

Arnhem 

Rotterdam 
5-10 6Daagse Rotterdam

 Jeugd 6daagse 
9 NK Koppelkoers  Amateur
8 NK Veldrijden                      Foto

Oosterhout Jgd
7 NK Veldrijden        Foto

Leiden  Jgd

Berkel  

Egmond-Pier-Egmond
4 Woerden Jgd
1 Den Haag 


December 2011
31 Sint Michelsgestel           Foto

Honselersdijk 
27-30 NK Baan 1    Info   Site
Dag 2     Dag 3   Dag 4
28 Vorden                Foto

Liessel    
 27
Ede Jeugd
26 Reusel              Foto

Eibergen

Boxtel  ATB/Veldrijden

Leiden  
24 Enter

Zoetermeer

t Loo - Oldebroek
20 Surhuisterveen     Foto
18 Boxtel                   Foto

Apeldoorn  

Woerden Jgd    

Nieuwegein

Norg  

Amsterdam Noord 

Galder

Nijverdal

Blerick
17 Woerden           Foto

Delft                Foto

t Loo - Oldebroek

Helmond 
11 Zwanenburg  

Oploo  Jgd

Hilversum

Lemelerveld

Apeldoorn 

Veendam 

Ossendrecht

Meijel
10 Amersfoort 

Spijkenisse Jgd 

Dordtrecht 

Apeldoorn

Spaarndam 
4 Moergestel      Foto

Lieshout  

NK Derny

Amsterdam

Apeldoorn Jgd

Raalte

Oud Gastel

Soest 
3 Ureterp

Ureterp Jgd

 Apeldoorn

Windraak

Moergestel

Oldebroek

Bleiswijk 
  November
28 Apeldoorn NK Amateurs
27 Gieten            Foto

Dommelen 

Woerden 

Beegden

Apeldoorn     Omnium

Ouderkerk

Varseveld
26 Hilversum        Foto

Apeldoorn

Tilburg 

Rijswijk  
20 Lieshout           Foto

Nk  50 kilometer

Veenendaal

Uithoorn 

Beesd             Foto

Enschede

Brunssum

Woensdrecht
19 Schaijk             Foto

Oldenzaal

Alphen a/d Rijn

't Loo - Oldebroek

Beach Challenge Scheveningen
 14 Apeldoorn 
13 Veldhoven       Foto

Echt 

Het Twiske 

Soest

Amsterdam

Weert

Ossendrech

Woerden Jgd 
12 Ossendrecht 

Eibergen

't Loo - Oldebroek

Gouda
6 Almelo        Foto

Apeldoorn Dag 3    Stand

Woerden 

Haarlem 

Schweiberg
5 Rhenen 

Dordtrecht

Apeldoorn Dag 2

Assen 

Numansdorp
4 Apeldoorn Dag 1
Oktober
31 Apeldoorn 
30 Zeeland 

Zaandam

Liessel
29 DK Midden

RK Noord en Zuid-Holland

RK Noord en Oost

RK ZUID         Foto

Hilversum Jgd
25 Woerden 
21-23
EK Baan Apeldoorn
17-22
Zesdaagse Amsterdam
23 Beesel Reuver       Foto

Berghem 

Nieuwegein      Foto

Zwanenburg

Alkmaar Baan   Jgd
Open Fries Kampioenschap

Apeldoorn MTB 

Vorden
22 Rhoon       Foto

Breda 

Hardenberg

Beesel
20 Apeldoorn Baan
16 Hilversum

NK Studenten

Rijswijk Jgd

Horst

Nieuwveen

Alkmaar Baan   Jgd

Hengelo 

11Bergen MTB Cyclo
15 Lierop          Foto

Strijen

Amsterdam
9-15
WK Baan Masters
9 Nijverdal 

Alkmaar Baan  Jgd

Amersfoor

Nederweert-Eind 

Eijsden  MTB
8 Montfoort         Foto

Spijkenisse
2 Oosterhout       Foto

Dordrecht 

Alkmaar Baan 

Gieten MTB 

Baarlo 

Maassluis   
1 Assendelft       Foto

Amersfoort

Rotterdam
September
25 Wernhout       Foto

Lisse  

Zoetermeer MTB

Heerlen  

Den Haag  

Nieuwegein Jgd 

Stavoren
24 Harderwijk  Stand  Foto

Ameide 

Zoetermeer MTB

Almelo 

Zwanenburg

Amersfoort
21 Brakel ZAC
18 Baronie Breda Classic

NK Masters   

Amstelveen

Dongen 

Uithoorn 
Twee Landen Koers   Stand

Hillegom  

Uden  
17 Groeistad Klassieker 

Uden            Foto

Arkel  

Ottoland 

Apeldoorn Baan  

Voorhout 

Hasselt 

Folsgaere
14 Krimpen 

Ede Jeugd

Brakel ZAC
13 Kampen Jgd 

Profile Ladies Tour

6daagse van Brabant
11 Finale Clubcompetitie

Berner Eurode Omloop 

Hank              Foto

Purmerend  

Rotterdam Vreewijk 

Heeswijk-Dinther MTB

Breda Jgd

Blauhus 

Leeuwarden 

Hoorn Jgd

Noordbroek 
10 Dommelen 

Honselersdijk  

Amersfoort
9 Giessen  
8 Roosendaal        Foto
7 Noordwijkerhout 

Bergpolder 

Brakel ZAC
6 Kampen 
5 Born 
4 Kernen Omloop  

Abbenbroek       Foto

Goor   

Hilversum 

Haarlem 

Omloop v d Heidehof 

Lunteren MTB

Ossendrecht 

Geldrop 

 Veendam 

Henk Lubberding Classic
3 NCK   

Dordrecht   

Twello               Foto

Numansdorp 

Staphorst 

Beneden Leeuwen 

Den Oever         Foto